İNŞAAT NOKTASI SEKTÖRÜ BİR ÇATI ALTINDA BULUŞTURUYOR

İnşaat Noktası 2012 yılında inşaat ve yapı sektörünün ticari ve güncel bilgi ağını oluşturmak amacı ile kuruldu. Kurulduğu günden bugüne sektörün çözüm noktası haline geldi. Sektör paydaşlarına yerel ve global olarak bilgi akışı sağlarken birçok kurum ve kuruluşun pusulası haline geldi. Tarafsız ve objektif yayın çizgisi ile demir-çelik, hurda vb. piyasa fiyatlarını, yaşanan gelişmeler ile ilgili haberleri güncel olarak yayınlayıp ticari faaliyetlere de katkı sağlamaya devam ediyor. Aynı zamanda ziyaretçilerini güncel projeler hakkında bilgilendirmeyi ve bünyesinde bulundurduğu firma rehberiyle sektör içerisindeki iletişimi kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

İnşaat Noktası, MRP Bilgi Teknolojileri A.Ş.'nin ticari markasıdır.

Neden insaatnoktasi.com?

Ekonomi, para piyasaları, demir çelik ve hurda sektörü, inşaat ve yapı sektörünün tüm gelişmelerinden herkesten önce haberdar olup piyasa spekülasyon ve manipülasyonlarına maruz kalmadan ekonomide panik atak girişimlerinden uzak kalmanızı sağladığı, sade, açık ve anlaşılır anlatımı ile her zaman ziyaretçilerini esas aldığı için insaaatnoktasi.com

insaatnoktasi.com bir sektör AVM’sidir…

insaatnoktasi.com Türkiye genelindeki inşaat firmalarına, inşaat malzeme satıcılarına ve firmalar ile ilgili doğru bilgilere tek bir adresten ulaşmanıza olanak sağlar.

Bununla birlikte;

Firmaların satın alma birimlerinde yaşanan zaman kaybının önüne geçmeye fırsat veren insaatnoktasi.com bünyesindeki 60.000’den fazla kayıt ile; aranan ürün ya da hizmet için ilgili sektör paydaşlarının tümünün iletişim bilgilerine ulaşır aralarından en uygun gördüğünü seçer ve zamandan tasarruf eder. 

insaatnoktasi.com firmanız için marka bilinirliği oluşturur

Kategorilerle belirlenmiş veri tabanıyla, ulaşmak istediğiniz hedef kitlenize direkt gönderilen maillerle firmanız ve ürünleriniz hakkında bilgi verirken yapılan haber çalışmalarında firmanızın faaliyetlerini doğru aktarma imkânı sunarak sektörde yer ve isim edinmenize katkı sağlar.

Geri Bildirim
Şimdi Plus Abonesi Olun!
3 gün ücretsiz deneyin!
Şimdi Abone Olun
Tarafsız Fiyatlar
Haberdar Olun
İl Demir Fiyatları
Yorumlar ve Analizler
Şimdi Abone Olun