Saint Petersburg Yatırım Projelerinin Başkenti Olacak

Saint Petersburg - Rusya'nın kültür başkenti 28-29 Kasım'da GREIMS etkinliği ile yatırım projelerinin başkenti olacak.

Saint Petersburg Yatırım Projelerinin Başkenti Olacak

GREIMS yabancı gayrimenkul, yatırım ve göç programları üzerine özel bir etkinliktir. İşlerini geliştirmeye, uluslararası projelerde büyümeye ve ilginç gayrimenkul ve yatırım projeleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için etkili olacaktır.


GREIMS Saint Petersburg 2 Gün Sürecek

- İlk gün, yerel emlak piyasasındaki profesyoneller portföyünü genişletmek ve katılımcılar arasında yeni ortaklar bulmak için etkinliği ziyaret ediyorlar. Katılımcılar ve ziyaretçiler bir yuvarlak masa etrafında gayrimenkul pazarının güncel konularını ve trendlerini tartışma fırsatı bulacaktır.
- İkinci günün ziyaretçileri potansiyel müşteriler ve yatırımcılardır. İki günün ziyaretçileri de katılımcı firmaların temsilcileri ile yüz yüze iletişim kurabilecek ve sunum serilerini dinleyebileceklerdir. 


GREIMS Saint Petersburg Katılımcısı Olmanın Avantajları

- Katılımcılar değerli bir iletişim ağı inşa etme fırsatı ve hem Rusya hem de dünyadan işe yarar bağlantılar edinme,
- Hedef kitlelerine firmalarını tanıtma ve Rusya pazarındaki konumlarını güçlendirme,
- Maksimum reklam kaynaklarının kullanımı: İnternet, basılı medya, YouTube’da video yayını,  en büyük uluslararası hedef portallarına teklifler koymak, dünya üzerindeki ortaklıklar.

Yatırımcı arayışındaysanız, işinizi genişletme planınız varsa ve uluslararası projelere katılma eğiliminiz varsa, etkinlik sitesini ziyaret edin ve katılım için başvurun.

Gayrimenkul alanında ve yatırımcı projelerinde ilgi çekici tekliler arıyorsanız ve göçmenlik sorunlarıyla ilgili danışma almak istiyorsanız GREIMS St. Petersburg için kayıt formunu doldurun.

PİYASALAR