‘Yılın ikinci yarısında sektör hareketlenecek’

Tanyer Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Tanyer yılın ikinci yarısıyla birlikte konut sektöründe daha hareketli günler yaşanacağını ifade etti...

‘Yılın ikinci yarısında  sektör hareketlenecek’

Tanyer Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Tanyer, dünyada ve ülkemizde yaşanan bazı olumsuz gelişmelerin ardından yeni bir dönemece girildiğini açıkladı…Aşılama çalışmalarının yapılmaya başlamasıyla ekonomik göstergelerde daha stabil bir tablo yaşanmaya başladığını dile getiren Tanyer, “İzmir'in yaşam biçimi ve yapısı hem yurtiçi, hem de yurtdışından talep görüyor. Artan nüfus ve şehir dışından da gelenlerin artması ve inşaat maliyetlerinin yükselmesi gibi nedenlerle konut fiyatları da artış gösteriyor” dedi.

Ötelenen yatırımların yeniden devreye girmesiyle birlikte konut sektöründe daha hareketli günler yaşanacağını dile getiren Tanyer Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Tanyer, yılın ikinci çeyreğine ilişkin öngörülerini de paylaşarak: “Yılın ikinci çeyreğinde bu canlılığı hep birlikte gözlemleyeceğimizi düşünüyorum. Tanyer Yapı olarak artan taleplerle birlikte yeni yatırımlarımızı da sürdürüyoruz. Yapımına başladığımız Tan Urla projemiz modern yaşam ve doğayla bütünleşmek isteyenlerin beklentilerine cevap verecek” ifadelerini kullandı. 

Haber: Gülçin Sezen Karaegemen Soylu

Yayınlayan: Nihal Özken

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.