Sadece ev değil, daha fazlası!

İstanbul Çekmeköy'ün en prestijli, en butik projesi Narlı Bahçe Evleri çok yakında alıcılarıyla buluşuyor.

Sadece ev değil, daha fazlası!

Ömer Faruk Çelik’in 2014 yılında kurduğu “Gerçekleştirdiğimiz bütün projelerde yaşam kalitesini her yönüyle arttırmak ve korumak en önemli amacımız oldu. Bu amaç doğrultusunda ilkelerimizden hiçbir zamanda ödün vermeden ve daha iyi ve daha yenisi için çalıştık. Müşterilerimize, şehirlerimize, ülke ekonomisine değer katmanın önemini bilerek ve kattığımız her değer için mutlu olarak kendi motivasyon kaynağımızı bulduk” şeklinde açıkladığı ve kurulumundan bu yana Evvel İstanbul, Adım İstanbul, Evdeki Fırsat, Kentsel Yönetim gibi projelerle adından söz ettiren EYG Grup, İstanbul Çekmeköy Ümraniye’de adından söz ettirecek bir projeyi daha sonlandırmak üzere.

2021 yılının IV. çeyreğinde alıcılarıyla buluşacak olan “Narlı Bahçe Evleri” projesi İstanbul Ümraniye'de 19.000 m2 arsa alanı üzerinde 5 blok olarak hayata geçiriliyor. Narlı Bahçe Evleri'nin sosyal donatıları arasında, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness center, spor salonu, sauna, basketbol sahası, voleybol sahası, yürüyüş alanı, çocuk oyun alanı, çocuk parkı ve özel peyzaj düzenlemesi gibi sosyal donatı alanları yer alıyor.

“Hayallerinizi gerçek kılacak ayrıntılar”

Narlı Bahçe Evleri Çekmeköy Ümraniye’nin en çok değer kazanan, en prestijli bölgesinde, Şile otoyolu ve Hamza Yerlikaya Bulvarına cepheli, dilerseniz araçla, dilerseniz metroyla ulaşımı kolay bir bölgede yer alıyor.

Hayallerinizi gerçek kılacak ayrıntılar, konfor ve şıklık yeni hayatınıza başlayacağınız 2+1 evlerde 13 m2 net kullanım alanlı büyük ve kullanışlı mutfaklar, 930.000'den 3+1 evlerde 36 m2 net kullanım alanlı geniş ve ferah salonlar sizleri bekliyor.

Haber: Ekin Dilan Özdoğan

Yayınlayan: Nihal Özken

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.