MODDA Bulvar’da Ev Alana, Ofis Hediye

Önemli projelere imza atan Ontan Grup, Bornova’da hayata geçirdiği Modda Bulvar Projesi ile; iş hayatını ev hayatına entegre ediyor. Ev sahiplerinin ücretsiz yararlanabileceği bir ‘ortak ofis’ alanı bulunan projede, tüm ofis ihtiyaçlarının karşılanabileceği çalışma alanı bulunuyor...

MODDA Bulvar’da Ev Alana, Ofis Hediye

Ontan Grup tarafından Bornova’da hayata geçirilen Modda Bulvar projesi; ‘Her şey evinizin altında’ sloganı ile sadece bir ev değil aynı zamanda yeni nesil bir yaşam biçimi de sunuyor.
İzmirliler’e bir evden çok daha fazlasını vermeyi hedefleyen MODDA Bulvar Projesi ile iş hayatının ev yaşamına entegre edildiği yenilikçi mekanlara olan ihtiyacın karşılandığı bir ortam vaad ediliyor.

Projenin zemin katında ev sahiplerinin ücretsiz yararlanabileceği bir ‘ortak ofis’ alanı bulunuyor. MODDA WORKPLACE adını alacak olan projede; kafe, toplantı alanları, WIFI, yazıcı, tarayıcı, fotokopi makinası gibi tüm ofis ihtiyaçlarının dışında sekreterlik hizmetleri, kargo hizmetleri, açık ve kapalı çalışma alanları da bulunuyor.
Proje Satış Müdürü Cem Tekoral, gün geçtikçe farklılaşan ev yaşamından dolayı iş ortamına uygun inovatif mekânlar üretilmesi gerektiğini ve bu anlamda MODDA’nın sektöre öncülük yaptığını dile getirdi.

Ulaşım kolaylığı

Modda Bulvar projesinde 500 kişilik kültür ve sanat merkezi, modern sanatlar müzesi, bilim müzesi ve alışveriş merkezleri bulunuyor. Modda Bulvar Projesi’nin en değerli özelliklerinden biri ise lokasyonu…
Kamil Tunca Bulvarı'nda, şehir içi ve şehirler arası erişimin en önemli noktalarından biri olan İzmir Çevreyolu ve Otogar bağlantı yolunun kesişme noktasında yer alan MODDA Bulvar, trafiğe takılmadan istediğiniz yere kısa zamanda ulaşma imkanı sunuyor.

Teslimat Aralık 2020'de

5 bloktan oluşan; sanatı, bilimi, konforu, estetiği, alışverişi ve eğlenceyi bir arada sunan modern mimarisi, 1+1,  2+1, 3+1, 4+1 daireleri, benzersiz sosyal alanları ve farklı tip daire seçenekleri ile 15 bin metrekare alan üzerinde 1050 daireden oluşan MODDA Bulvar, kent yaşamının tüm renklerine günlük yaşamın içinde sahip olma fırsatı veriyor. Toplam üç etaptan meydana gelen Modda Bulvar projesinin ilk etabının Aralık 2020'de teslim edilmesi planlanıyor.

Haber: Gülçin Sezen Karaegemen Soylu

Yayınlayan: Nihal Özken

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.