Lokum Manzara; sahiplerine kavuşuyor!

DKY İnşaat'ın ‘Lokum gibi bir yaşam size çok yakın’ sloganı ile hayata geçirilen projesinin teslimleri başladı. Satışları tüm hızıyla devam eden projenin detayları www.insaatnoktasi.com haberimizde…

Lokum Manzara; sahiplerine kavuşuyor!

AİLELER İÇİN BUÇUKLU DAİRELER İLE LOKUM GİBİ YAŞAM;

DKY İnşaat'ın eşsiz projesi; Lokum Manzara’da evler, geniş geniş oturulması için ferah, işlevsel ve kullanışlı olarak tasarlandı. Dairelerdeki büyük ve kullanışlı balkonlar rağbet görüyor. Katlanır camlarını açtığınızda size eşsiz bir balkon keyfi sunan, kapattığınızda ise evde fazladan yaşam alanı kazandıran bu balkon sayesinde, Lokum Evler'in daireleri +1,5 olarak adlandırılıyor. 2+1,5 ve 3+1,5 evler size yaşamanız için daha fazla alan sağlayarak yaşam kalitenizi yükseltiyor.

MİLLİ PARKA KOMŞU KONUMDA

Kızılçam ormanları, piknik alanları, dereboyu yürüyüş parkurları, kır lokantaları ve çocuk oyun alanlarıyla çevrili 14 hektar büyüklüğündeki tabiat parkına komşu olan Lokum Manzara’da doğayla iç içe yaşamanın keyfini sunarken alıcılara ve yatırımcılara büyük cazibe yaratıyor. Satış ofisinden aldığımız son bilgiye göre 700’ün üzerinde olan konutların stoğunun erimek üzere olduğunu 100 küsur dairenin satışa açık kaldığını öğrendik. Hemen teslim edilen daireler ayrıcalıklı yaşamı sahibine hızlıca kavuşturuyor.

Lokum Manzara Nerede?

Sahile 8 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 6 dakika, AVM'lere 6 dakika, üniversitelere 12 dakika mesafedeki ayrıcalıklı konumu ile Lokum Manzara'da yaşam fırsatı sunuluyor.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.