Invictus Alaçatı Projesi’nde teslimatlar Haziran’da başlıyor

Alaçatı Port’ta hayata geçirilen Invictus Alaçatı Projesi’nde teslimatlar Haziran 2021’de başlıyor. Invictus karma yaşam projesi; otel, konut ve villalardan oluşuyor.

Invictus Alaçatı Projesi’nde teslimatlar Haziran’da başlıyor

Çeşme konut projeleri arasına, Invictus imzası ile bir yenisi daha ekleniyor. Çeşme’nin gözdesi Alaçatı Port’ta kusursuz bir yaşamın kıyısında kurulan proje Invictus Alaçatı’da teslimatlar Haziran 2021’de başlıyor. 90 ila 248 metrekare arasında değişen büyüklükteki konutların fiyatları ise 2.210.000 TL' den başlıyor.

Yeni konut projesi ile yatırımcıları hayalini kurdukları yaşama sahip olmalarını sağlarken,  oldukça geniş bir arazi alanı üzerinde inşa edilen proje toplamda 4 etaptan meydana geliyor. Her bir etapta 36 konut ve 2 villa bulunuyor. En küçük konutun 1+1 dubleks tipinde ve en büyük konutun 4+1 tipinde yer aldığı projede aynı zamanda tripleks tipinde konutlar da bulunuyor. Restorandan tutun da yoga salonuna kadar birçok olanağın yer aldığı projede housekeeping ve concierge hizmeti gibi birçok artı özellik yer alıyor. 15 odalı bir otelin de bulunduğu projede hem siz hem de sevdikleriniz için her şey detaylıca tasarlanıyor. Tüm bunların dışında; açık ve kapalı havuz, fitness, pilates, kafeterya ve güvenlik hizmetinin sunulduğu Invictus Alaçatı projesi yatırımcılarını bekliyor.

Eşsiz deniz manzarası ile her gününüze huzur katacak olan Invictus Alaçatı, alışılagelmiş şehirleşmenin aksine yalın ve zarif yaşam alanları sunuyor. Temel fonksiyonlara cevap veren, zaman içinde ihtiyaçlara paralel olarak değişime ve dönüşüme açık mekanlar yaşam olanağı sunan proje Çeşme konut projeleri içerisinde farkını ortaya koyacak. Invictus karma yaşam projesi; otel, konut ve villalardan oluşuyor.

Uygun ödeme koşulları

Ege Bölgesi’nin incisi yaz turizminin ana merkezlerinden olan Çeşme/Alaçatı’da inşa edilen proje, estetik ve ahenk ile doğanın ruhunu konutlara taşıyor. Konfor odaklı lüksü simetrik dengeler ile Çeşme konut projeleri arasında yatırımcılarına sunan İnvictus Alaçatı’da, satılık villa ve daireler uygun ödeme koşullarına sahip…

Kişiye özel ödeme seçeneği sunan proje ile kolay yoldan getirisi yüksek bir yatırım yapma olanağına sahip. Modern mimari ve tekonolijinin bir arada yer aldığı proje, günün her alanında konfor sunuyor. 

Bünyesinde villa, konut ve otel bulunan Invictus projesinde hem siz hem de sevdikleriniz için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş durumda.

GÜLÇİN SEZEN KARAEGEMEN SOYLU

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.