Doğayı sevenlerin yeni adresi: Park Yaşam Santorini

İZKA İnşaat tarafından Çiğli’de hayata hayat bulan Park Yaşam Santorini’de teslimler başladı… Yüzde 95’i satılan projede son daireler sahiplerini bekliyor. Proje Satış Yönetmeni Tarık Aktaş, “Ege ve Akdeniz mimarisinin harmanlandığı özel projede kalite, güvenlik ve ayrıcalıklı detaylar ile yatırımcılara ferah yaşam alanları sunuyoruz” dedi...

Doğayı sevenlerin yeni adresi: Park Yaşam Santorini

İZKA İnşaat tarafından hayata geçirilen Park Yaşam Santorini Projesi’nde sona gelindi; teslimler başladı. İzmir’in değer kazanan semtlerinden biri olan Çiğli’de, Ege ve Akdeniz’in tarihi güzellilerini modern mimariyle birleştiren proje, 539 konut ve hem dubleks hem de tek katlı müstakil 17 villa konseptinde santorini evlerinden oluşuyor. 74 bin metrekarelik inşaat alanına sahip ve bölgenin en temiz havasının bulunduğu lokasyonda konumlanan Park Yaşam Santorini, İzmir’in insan odaklı ve çevreci konsept proje olmasıyla fark yaratmayı hedefliyor. Park Yaşam Santorini; çevreyolu bağlantılarına yakın konumu ve yanı başında yer alan izban ve otobüs durakları sayesinde, Çiğli, Mavişehir ve Karşıyaka’ya birkaç dakika mesafede yer alıyor. Özel okullara, Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, yaşam ve eğlence merkezlerine komşu olan Park Yaşam Santorini hayata en hızlı ve kolay şekilde ulaşmanızı sağlıyor.

Güvenli bir hayat sunuyor

Ayrıca bulunduğu lokasyon sebebi ile yapılan Zemin Etüd çalışmaları sonucunda, depreme en dayanıklı bölgede bulunan ve sert bir zemin üzerine oturtulacak olan proje Park Yaşam Santorini’de güvenli bir hayat yatırımcıları bekliyor. Park Yaşam Santorini projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 53 metrekare ile 114 metrekare arasında değişiyor.
Projede özel olarak tasarlanan dinlenme alanları, kamelyalar ve çocukların bisiklet sürebileceği, kaykay yapabileceği özel bir meydan bulunuyor. Proje teraslı, kat bahçeli ve yatay mimari bloklarındaki geniş metrekareli daire seçenekleri ile her zevke hitap  ferah daire fırsatları sunuyor. Park Yaşam Santorini’nin 21 bin metrekarelik alanı yalnız peyzaj için ayrılıyor.  

Şehrin stresinden uzakta bir yaşam

Park Yaşam Santorini’nin modern mimari tasarımı ile uzun yıllar boyunca kaliteli ve huzurlu yaşanabilecek bir yaşam alanı sunduğunu söyleyen Proje Satış Yönetmeni Tarık Aktaş, “Park Yaşam Santorini’de şehrin stresinden ve karmaşasından uzakta, doğanın içinde kendine özel teras ve bahçe alanları ile birlikte tasarlanan ilk kattan itibaren deniz manzarasıyla buluşan geniş metrekareli daire tipleri bulunuyor. Ege ve Akdeniz mimarisinin harmanlandığı özel projede kalite, güvenlik ve ayrıcalıklı detaylar ile yatırımcılara ferah yaşam alanları sunuyoruz. Projede deniz manzaralı panoramik tarihi asansörler de yer alıyor. Deniz manzaralı dairelerde yer alan geniş balkonlarda İzmir Körfez manzarası eşliğinde bir yaşam Park Santorini’de yatırımcıları bekliyor. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, dört bir yandan ışık alan ferah daireler, geniş balkonlar ve ustalıkla tasarlanmış binalar…  Bir evden bekleyeceğiniz her şey Park Yaşam Santorini’de var” dedi. 

Haber: Gülçin Sezen Karaegemen Soylu

Düzenleyen: Nihal Özken

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.