Alya Teras, büyük ilgi görmeye devam ediyor!

İnşaat sektöründe Alya markasıyla çok sayıda projeyi hayata geçirip gayrimenkulde önemli bir yer edinen ve kısa sürede sektörün gözde markaları arasında yerini alan Akkuş Gayrimenkul, Lübnanlı ortağı El Khatip Group ile birlikte kurduğu BOSS4Gayrimenkul’ün yeni projesi Alya Teras merkezi konumu sebebi ile de büyük ilgi görmeye devam ediyor. Tüm detaylar www.insaatnoktasi.com haberimizde…

Alya Teras, büyük ilgi görmeye devam ediyor!

“Hayat her dakika” sloganıyla hayata geçirmek için atılan temeller, Levent’in göz dolduran popüler projesi olacak. Temel aşamasında olan projenin teslim tarihi Eylül 2021 olarak belirtildi.

MERKEZİ KONUMU İLE ALYA TERAS ÇOK İLGİ GÖRECEK

Büyükdere Caddesi’nin hemen yanında merkezi bir konuma sahip olmasına ek, konfor ve yeni yaşam standartlarına uygun olması ile de dikkat çekiyor. Yatırımcıların ve ev sahibi olmak isteyenlerin “Şehrin ortasındaysan daha ne istersin?” etiketi ile de büyük ilgiye karşılık veriyor.

ALYA TERAS DAİRE SEÇENEKLERİ

53 ile 130 metrekare arasında değişen,1+1 ve 2+1 daire seçeneklerine sahip 129 daire ve 8 dükkândan oluşuyor.

ALYA TERAS ‘IN HER METREKARESİNDE KONFOR VAR

İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Levent’te, Büyükdere Caddesi’nin yanı başında yer alan proje, tüm unsurlarıyla merkezi lokasyon avantajını daha da yukarılara taşıyor.
Minimal yaşamda, maksimum konfor vaat edilen projede; mutfaktan, banyoya, yatak odasından salona kadar her metrekare konfor ile düşünülüp dizayn edilmiş. 53 ile 130 metrekare arasında değişen,1+1 ve 2+1 daire seçeneklerine sahip 129 daireden oluşan proje hem yatırım hem de oturum odaklı yatırım yapmak isteyenlere hitap ediyor. 1 dönüm arazi üzerinde 15 katlı olarak planlanan projenin girişi katında 8 dükkân, en üst katında sosyal donatı alanı olarak teras yer alıyor. 2021 yılı haziran ayında teslim edilecek projede, ilerleyen dönemlerde de yatırımcılarımıza farklı ödeme seçenekleri sunulacağının bilgisi geldi.

ALYA TERAS NEREDE?

İstanbul’un en çok değerlenen bölgesi Levent’te, Büyükdere Caddesi’nin yanında yer alan Alya Teras, merkezi lokasyonuyla dikkat çekiyor. 4’üncü Levent metro istasyonuna 4 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan proje; civardaki alışveriş ve iş merkezlerine ortalama 5 dakika, TEM Otoyolu’na 4 dakika, E5 Otoyolu’na 9 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 6 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 11 dakika uzaklıkta yer alıyor. Alya Teras'ın satış ofisinden aldığımız son bilgiye göre; Eylül 2021'de teslim edileceği belirtildi.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.