KİPTAŞ İzmit Çınar Evleri için kura çekildi!

KİPTAŞ İzmit Çınar evler konut projesi kura çekilişi bugün online olarak gerçekleştirildi. 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı KİPTAŞ İzmit Çınar Evler kura sonuçları isim listeleri belli oldu.

KİPTAŞ İzmit Çınar Evleri için kura çekildi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun da katılmış olduğu canlı yayın ile KİPTAŞ İzmit Çınarevler konut projesi kura çekilişi canlı yayın ile yapıldı. Pandemi nedeni ile seyircisiz olarak yapılan kura çekimi noter huzurunda yapılırken İBB sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayımlandı. 

KİPTAŞ İZMİT ÇINAR EVLER KONUT PROJESİNE 20 KAT TALEP GELDİ!

Törende kısa bir konuşma yapan İBB başkanı Ekrem İmamoğlu projeye 20 kat talep geldiğini belirterek toplam başvuru sayısının 2 bin 800 adete yaklaştığını dile getirdi. Başkan İmamoğlu "Bu sadece bir konut sektörü ya da depremle mücadele ile ilgili değil. Pek çok alanda aynı durum söz konusu. İBB ile İzmit Belediyesi ile ilgili ortak girişimler sadece konut ile sınırlı değil. 

Her alanda işbirliği yapılacak çok sayıda masa kuruldu, kamu işbirliği sağlandı. Bu işin partisi olmaz. İzmit'e geldiğimde de dile getirdim. Bizimle bağ kurmak isteyen kim olursa olsun, kapımız ardına kadar açıktır. İş birliği yaparız, çözüm sunarız, çözüme katkıda bulunuruz. Oturulması yanlış olan konutlarda oturan kişilerin depreme dayanıklı, sağlam konutlara taşınmasını amaçlıyoruz. 

Sosyal konut üretimi ile dar gelirli vatandaşlarımızın da depreme dayanıklı, güvenli oturacakları evlere taşınmasını sağlamak istiyoruz. İstanbul'u da bu tip projelerle depreme karşı güvence altına alacağız" diyerek deprem ve kentsel dönüşüm projelerinin önemine değindi. 

KİPTAŞ İzmit  Çınar Evler konut projesi kapsamında yapılan kura çekimine İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu yanı sıra İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, KİPTAŞ Başkanı ve diğer belediye yetkilileri de katıldı. 

KİPTAŞ İZMİT ÇINAR EVLER KONUT PROJESİ KURA ÇEKİMİ SONUÇLARI

 1. Dilay Yeşilırmak (Sağlık Çalışanı Kontenjanı) 

 2. Nihal Çağlıyan 

 3. Funda Akdağ 
 4. Hilal Aydemir 
 5. Özgür Cebeci 
 6. İsa Çınar 
 7. Rasim Emre 
 8. Nefise Dinç 
 9. Ayla Çavdar 
 10. Kübra Nur Toplutaş 
 11. Oktay Atılkan 
 12. Ebru Taşkın 
 13. Aysel Yılmaz 
 14. Özlem Akçalı 
 15. Özge Demirkol 
 16. Gülşah Gökmen 
 17. Özge Senem Yücel Çiçek 
 18. Tuncay Kaya 
 19. İsmail Aras 
 20. Nedime Sevil Erşen 
 21. Nursel Cirpan 
insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.