Sektörün İlk Sanal Fuarı 15-18 Ağustos 2020 Tarihinde

Fuarcılık anlayışına yeni bir boyut kazandıran Plusone Expo, Hometextile&Decoration Sanal Fuarıyla gerçek fuar atmosferinde sanal fuarlar düzenleyerek yurt içi ve yurt dışından çok sayıda üretici, ihracatçı ve çözüm ortağını tek tıkla buluşturuyor.

Sektörün İlk Sanal Fuarı 15-18 Ağustos 2020 Tarihinde

15-18 Ağustos 2020 tarihinde Ev tekstil ve dekorasyon temalı sektörün ilk sanal fuarı gerçekleşecek. Hometextile&Decoration Sanal Fuar yüksek kaliteli ürün portföyü, ürün çeşitliliği ve uluslararası katılımcı sayısı ile satın alma ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve mükemmel bir fırsat sunacak.

Fuarın fiziki fuarlardan daha avantajlı olduğunu belirten Plusone Expo kurucularından Melih KÜÇÜKYILDIZ gerçek fuar atmosferinde gerçekleşecek olan Hometextile&Decoration Sanal Fuarın interaktif ziyaretçi temelli olduğunu belirtirken katılımcı ve ziyaretçilerin, fuar binasından stantlara kadar gerçekçi bir atmosferde katılımcıların ürün ve hizmetlerinin daha geniş kitlelere ulaşabileceklerini belirtti.

Küçükyıldız, Hometextile&Decoration sanal fuara, internetin olduğu her noktadan erişilebilir olması nedeni ile dünyanın her yerinden ulaşılabilecek ve uluslararası pazarda katılımcılara dünyaya açılmanın yolunu sunduklarını açıkladı.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.