2.446,35 TL BIST 100 BIST 100
16,38 $ USD USD
€17,56 EUR EUR
€1,07 EUR/USD EUR/USD
26,16 TL Faiz Faiz
117,55 $ Petrol(brent) Petrol(brent)
4,28 $ Bakır(lb) Bakır(lb)
22,08 $ Gümüş(ons) Gümüş(ons)
130,20 $ Demir Cevheri (CME) Demir Cevheri (CME)
460,00 $ Gemi Söküm Gemi Söküm
973,79 TL Altın(gr) Altın(gr)

Era Real Estate Türkiye, globaldeki gücü ile sahil bölgelerinde güçleniyor

Girişimci ve gelecek bilimcisi olarak tanınan Alphan Manas’ın 1 yıl önce Ülke Başkanı olarak görev yapmaya başladığı Era Real Estate Türkiye, 2023 yılında 150 ofis ve 2000 danışmana ulaşarak, gayrimenkul danışmanlık sektöründe Türkiye’nin ilk 3 markasından biri olmayı hedefliyor.

Era Real Estate Türkiye, globaldeki gücü ile sahil bölgelerinde güçleniyor

Girişimci ve fütürist kimliğiyle tanınan Alphan Manas, Ekim 2020’de Ülke Başkanı olduğu Era Real Estate Türkiye’nin çalışmalarına ivme kazandırmaya devam ediyor. 2023 yılında 150 ofis ve 2000 danışmana ulaşmayı hedefleyen Era Real Estate Türkiye, böylece Türkiye’de ilk 3 emlak markasından biri olacak. 6 kıtada, 39 ülkede, 3 binin üzerinde ofis ve 40 bini aşkın danışman ile hizmet veren Era Real Estate’nin globalde, özellikle Avrupa’daki bilinirliğinden yararlanan Era Real Estate Türkiye ofisi, sahil bölgelerinde güçleniyor.

Era Real Estate Türkiye Ülke Başkanı Alphan Manas, Era Real Estate’nin şu anda, Türkiye genelinde 30 şube ile hizmet verdiğini, 2021 sonunda bu rakamı 40’a, 2022’de 100’e, 2023’te ise 150’ye çıkartmayı hedeflediklerini söyledi.

Şubelerinin ağırlıklı olarak Ege, Akdeniz, Doğu Akdeniz’de yer aldığını dile getiren Manas, o bölgelerin çok hızlı gelişen, gayrimenkul fiyatlarının en çok arttığı bölgeler olduğunu söyleyerek, konut talebine bağlı olarak, franchise talebinin de arttığını ifade etti.

Franchise’da hedef ana caddeler

Özellikle istenilen franchise lokasyonlarının İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirler başta olmak üzere, tüm illerde ana caddeler olduğunu dile getiren Manas, franchise almak isteyenler için Era’nın sahip olduğu avantajları şöyle özetledi: “Franchise almak isteyenlerin yabancı bir firmayı tercih etmesi daha doğru olur. Çünkü yurt dışı kaynaklı bir firmanın özellikle hem eğitim hem prosedürler hem de kolaylık anlamında bir desteği var. Bu sektörde yabancı firma sayısı şu anda Türkiye’de 3. Biz de onlardan biriyiz. Bizim şu avantajımız var; biz daha yeniyiz. Dolayısıyla istediğiniz herhangi bir bölgede rahatlıkla franchise verebiliyoruz. Diğer firmalarda biraz daha zor olabiliyor, daha yaygın oldukları için. Bu bizim için bir avantaj, hızlı büyümemizi etkileyecek bir durum.”

‘Yurt dışı kaynaklı olmamız avantaj’

Era’nın özellikle sahil şeridinde, tatil yörelerinde daha çok tercih edildiğini vurgulayan Manas, bunun nedeninin yurt dışındaki Türklerin Era’yı Avrupa’da çok iyi tanımaları olduğunu ifade etti. Era’nın Avrupa’da çok güçlü olduğuna değinen Manas, sadece Fransa’da 400’ün üzerinde Era olduğunu kaydetti. Bu durumun, marka bilinirliği yüksek olduğu için franchise alma isteğini artırdığına dikkat çeken Manas, Türkiye’de diğer markalara nazaran daha çok yayılmış, tanınan bir marka olmayı hedeflediklerini bildirdi.

‘30 farklı eğitim ile franchise’larımızın hep yanındayız’

Franchise ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan Manas, sözlerini şöyle sürdürdü: “Franchise giriş bedeli 2021 yılı için 100 bin-50 bin TL arasında. Royalty bedeli gelir üzerinden yüzde 6+3. Yurt içi yüzde 6, artı yurt dışı yüzde 3. Biz franchise’larımızın her zaman yanındayız. Era ile ilk olmanın avantajını yaşayacaksınız. Franchise geliştirme hizmetlerimizden faydalanabileceksiniz. Yine kaliteli bir network, bir diğer avantajımız. Yabancı kökenli firmaların en büyük avantajlarından. Era Real Estate Akademi ile 30 farklı eğitimden faydalanabilecek, sürekli eğitim alabilecek, kendinizi geliştirebileceksiniz. Ayrıca Era Real Estate Türkiye’nin sağladığı pek çok önemli destekten yararlanabileceksiniz.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı

Bu içeriğe sadece +plus aboneler erişebilir.

Piyasalara dair düşüncelerinizi paylaşmak ve daha fazla yoruma ulaşmak için hemen ABONE OLUN!
ABONE OLUN Zaten bir hesabınız varsa Oturum Açın

En çok okunan haberler

TCMB liralaşma ile konut fiyatlarında normalleşme bekliyor

27 Mayıs 2022 Cuma

Kira artışı düzenlemesi 10-15 günde Meclis'e gelecek

28 Mayıs 2022 Cumartesi

Maliye Bakanlığı konut fiyatları ve kira gelirlerini yakından takip edecek

26 Mayıs 2022 Perşembe

Yapı izinleri 2 yıl sonra ilk kez azaldı

25 Mayıs 2022 Çarşamba

ABD'de yeni konut satışları 2 yılın en düşük seviyesinde

25 Mayıs 2022 Çarşamba
İzleme Listesi
Genişlet
İzleme listeniz boş

Favori emtialarınızı hızlı erişim için ekleyin ve son fiyat değişim haberlerini kaçırmayın.


Takip ettiğiniz haber kategorisi bulunmuyor
Bildirim Tercihlerini Düzenle

Global Demir Çelik Borsaları

Demir Çelik Endeksleri, Fiyat ve Haberleri

E-Bülten Aboneliği
En güncel haberleri ve günlük demir fiyatlarını e-posta ve sms olarak almak için kayıt olun.
Geri Bildirim
Şimdi Plus Abonesi Olun!
3 gün ücretsiz deneyin!
Şimdi Abone Olun
Tarafsız Fiyatlar
Haberdar Olun
İl Demir Fiyatları
Yorumlar ve Analizler
Şimdi Abone Olun