Konya Emlak Konut Projesi Başladı

Emlak sektöründe yaşanan durgunluğu bitirmeye yönelik hamlelere Emlak Konut da katıldı. Konya’da ev sahibi olmak isteyenler kampanyaya katılarak avantajlı ödeme koşullarından yararlanabiliyor...

Konya Emlak Konut Projesi Başladı

Pandemi süreci boyunca zor zamanlar yaşayan konut sektörünün hareketlenmesi için destek paketleri açıklanmıştı. Bu sürece bir destek de Emlak Konut GYO’dan geldi. Hayallerini Erteleme Türkiye adındaki kampanyasını duyuran Emlak Konut, Konya dahil olmak üzere pek çok şehirde gerçekleştirdiği 26 projeyi bu kampanyaya dahil etti.

Konya’nın nüfus yoğunluğu bakımından en kalabalık ikinci ilçesi olan Meram’da hayata geçirilen Temaşehir Konya projesi pek çok vatandaşın ev sahibi olmasına yardımcı oluyor. Konya’da gerçekleştirilen ilk Emlak Konut projesi olmasıyla da öneme sahip olan Temaşehir Konya, 740 konut ve 163 ticari birimden oluşuyor. 1+1’den 6+1’e kadar farklı genişliklerde konut alternatifi sunan proje hem kalabalık aileler hem de çiftler ve tek başına yaşamak isteyenler tarafından değerlendiriliyor. Vatandaşların vakit geçirebileceği 20.000 m²’lik meydan ve sosyal tesislerin de yer aldığı proje merkezi konumuyla da öne çıkıyor.

Emlak Konut, ev sahibi olmak isteyenler için uygun ödeme koşulları da sunuyor. Geçtiğimiz günlerde kredi faiz oranlarının 0.79’dan 0.69’a düşürüldüğü açıklanmıştı. Konut fiyatlarının %80’i için kullanılabilecek kredilerde bu faiz oranları geçerli olacak. 2 yıl ertelemeli ödemelerde ise düşük faiz oranlarının yanı sıra bazı avantajlar da yaratıldı. Vatandaşlar %5 peşinat ve %10 indirim fırsatıyla ev sahibi olabilecek ve tamamlanmış konutlara hemen taşınabilecek.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.