2.446,35 TL BIST 100 BIST 100
16,38 $ USD USD
€17,56 EUR EUR
€1,07 EUR/USD EUR/USD
26,16 TL Faiz Faiz
117,55 $ Petrol(brent) Petrol(brent)
4,28 $ Bakır(lb) Bakır(lb)
22,08 $ Gümüş(ons) Gümüş(ons)
130,20 $ Demir Cevheri (CME) Demir Cevheri (CME)
460,00 $ Gemi Söküm Gemi Söküm
973,79 TL Altın(gr) Altın(gr)

Doğaya yakın olmak isteyenler Mesa Orman II'de buluştu

MESA Orman I projesinde karşılaşılan yoğun talebin ardından hızla hayata geçirilen MESA Orman II projesi, Pazar günü özel bir davete ev sahipliği yaptı. Covid-19 tedbirleri çerçevesinde doğal göl ve ormanın yanı başında organize edilen davete katılan misafirler aileleriyle birlikte İstanbul’un merkezinde temiz hava ve doğanın tadını çıkardı, MESA Orman II satış ekibinden proje ile ilgili detaylı bilgi alma ve örnek daireleri inceleme fırsatı yakaladı.

Doğaya yakın olmak isteyenler Mesa Orman II'de buluştu

Gayrimenkul sektörünün öncü ve güvenilir markası MESA, yoğun talep gören MESA Orman I projesinin yeni etabı MESA Orman II’yi Nisan 2021’de satışa çıkardı. Pazar günü MESA Orman II’de, doğal göl ve ormanın yanı başında düzenlenen davetin katılımcıları İstanbul’un merkezinde temiz hava ve doğanın tadını çıkardı. Covid-19 tedbirleri çerçevesinde organize edilen etkinlikte zengin brunch’a trio ezgileri eşlik etti. Davetliler, açık havada özel olarak hazırlanan aktivite ve oyun alanlarında aile boyu eğlenceli vakit geçirirken MESA Orman II’nin sunduğu benzersiz yaşamı deneyimlediler.

Sign of The City Awards’da “En İyi Konut” ödülüne layık görülen MESA Orman’ın yeni etabı MESA Orman II, İstanbul’un nefes alan noktalarından Beykoz Çubuklu’da doğal göl ve ormanın yanı başında konumlanıyor. MESA Orman I ve II, bölgenin ormana ve göle en yakın ve en saygılı mesafede duran projesi olarak örnek teşkil ediyor. Pandeminin yaşamlarımızda yarattığı doğaya yakın olma ihtiyacını karşılayan MESA Orman II, az katlı ve yatay mimariyle tasarlandı. Ihlamur, çınar, çam ve kızıl ağaçların gölgesinde, İstanbul’un nadir ormanlarından birine ve huzur veren bir göle komşu olan MESA Orman II, doğanın tüm tonları ile büyüleyici bir yaşam tarzına ilham veriyor.

Bulunduğu çevreye uyumlu, yaratıcı bir mimariyle doğayı yaşam alanlarına taşıyan MESA Orman II, az katlı bloklarda yer alan 130 ile 362 metrekare arasında, 2+1'den 6,5+1'e kadar farklı daire seçenekleri olan 163 daire ile butik ve sürdürülebilir bir yaşam sunuyor. Projede, pandemi sebebiyle daha da önem kazanan, doğayla bütünleşme imkanı sunan geniş balkon, bahçe ve teras seçenekleri yer alıyor. Projenin dış cephesinde kullanılan geniş cam yüzeyler hem iç mekanların manzara ile bütünleşmesini sağlıyor hem de gün ışığından maksimum faydalanma imkanı tanıyor. En üst seviyede konfor için projede yerden ısıtma ve vrf soğutma sistemlerinden yararlanılıyor, aynı zamanda enerji kullanımında maksimum verimlilik sağlanıyor.

Her detayı titizlikle, konfor ve doğa gözetilerek tasarlanan MESA Orman II, şehrin içinde ama şehrin karmaşasından uzak, rengini ağaçlardan, kusursuzluğunu doğadan alan gölü ile doğanın tüm renklerini içinde barındıran bir yaşam hayalini gerçek kılıyor. MESA Orman II sakinlerine doğanın iyileştirici gücünü hem evlerinde hem sosyal alanlarda hissetme olanağı sunuluyor.

MESA Orman II’de orman ve gölün sağladığı huzur dolu yaşamlar projenin ayrıcalıklı konumu ile her an renklenebiliyor. MESA Orman II, köprülere olan yakınlığı ile karadan, Çubuklu - İstinye arası feribot seferleri ile ise denizden her yere kısa sürede ulaşım imkanı sunuyor. MESA Orman II, Çubuklu - İstinye Feribot İskelesi’ne 5 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 7 dakika, Levent ve Maslak’a 15 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 20 dakika mesafede yer alıyor. Ayrıca projenin Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne yakınlığı sayesinde 3. Havalimanı’na kolayca ulaşılabiliyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı

Bu içeriğe sadece +plus aboneler erişebilir.

Piyasalara dair düşüncelerinizi paylaşmak ve daha fazla yoruma ulaşmak için hemen ABONE OLUN!
ABONE OLUN Zaten bir hesabınız varsa Oturum Açın

En çok okunan haberler

TCMB liralaşma ile konut fiyatlarında normalleşme bekliyor

27 Mayıs 2022 Cuma

Kira artışı düzenlemesi 10-15 günde Meclis'e gelecek

28 Mayıs 2022 Cumartesi

Maliye Bakanlığı konut fiyatları ve kira gelirlerini yakından takip edecek

26 Mayıs 2022 Perşembe

Yapı izinleri 2 yıl sonra ilk kez azaldı

25 Mayıs 2022 Çarşamba

ABD'de yeni konut satışları 2 yılın en düşük seviyesinde

25 Mayıs 2022 Çarşamba
İzleme Listesi
Genişlet
İzleme listeniz boş

Favori emtialarınızı hızlı erişim için ekleyin ve son fiyat değişim haberlerini kaçırmayın.


Takip ettiğiniz haber kategorisi bulunmuyor
Bildirim Tercihlerini Düzenle

Global Demir Çelik Borsaları

Demir Çelik Endeksleri, Fiyat ve Haberleri

E-Bülten Aboneliği
En güncel haberleri ve günlük demir fiyatlarını e-posta ve sms olarak almak için kayıt olun.
Geri Bildirim
Şimdi Plus Abonesi Olun!
3 gün ücretsiz deneyin!
Şimdi Abone Olun
Tarafsız Fiyatlar
Haberdar Olun
İl Demir Fiyatları
Yorumlar ve Analizler
Şimdi Abone Olun