İtalya Hurda Fiyatları Sabit, Talep Zayıf

İtalya hurda fiyatları Haziran ayında sabit kalırken, Temmuz ayının ilk yarısında sözleşmeler müzakere edildiği için kaliteler için üreticiler 5 € / ton (5,6 $ / ton) düşüş sundu.

İtalya Hurda Fiyatları Sabit, Talep Zayıf

İtalya hurda fiyatları Haziran ayında sabit kalırken, Temmuz ayının ilk yarısında sözleşmeler müzakere edildiği için kaliteler için üreticiler 5 € / ton (5,6 $ / ton) düşüş sundu. Kallanish'e göre, bu durum diğer Avrupa ülkelerinde görülen eğilimi teyit ediyor.

Hem belirsizlik hem de yurt içi uzun ürün satışlarının zayıf olması nedeniyle talep düşük seyretmektedir. Fabrikalar düşük miktarlarda rezervasyon yapıyor ve stoklamayı reddediyor. Bu arada, tüccarlar hurda için de yüksek fiyatlar ödüyorlar. Kaynaklar, hurda fiyatlarının düşük hurdaya rağmen bu ay artmadığı için marjlarının sıkıştığını belirtti.

Eski kalın E3 hurdası 220 € / ton teslimatta kaldı. Daha düşük kaliteli eski ince E1 kalitesi kaliteye bağlı olarak 195-210 € / ton seviyesine ulaşmıştır. E40, 235-245 € / ton'dan rezerve edildi. Kaynaklar, E8'in yeni aritlerinin karışık kalite için 230-240 € / ton ve çok yüksek kalite için 250-255 € / ton olarak kaldığını ileri sürüyor.

 

 

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.