Yerli Mühendisler Üretti, Sektöründe Dünyanın En İyisi Oldu

Adeko, Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı İntermob'a katılım gösterdi...

Yerli Mühendisler Üretti, Sektöründe Dünyanın En İyisi Oldu

Türkiye'nin en çok tercih edilen mobilya tasarım ve üretim programı Adeko, Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı İntermob'a katılım gösterdi. Yoğun ilgi gören Adeko, standında yerli ve yabancı yatırımcıları ağırladı.

Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı İntermob ziyarete açıldı. Mobilya sektörünün en çok tercih ettiği mobilya tasarım ve üretim programı Adeko fuarda en yoğun ilgi gören firmalar arasında yer aldı.

Türk mobilya sektörünün yüzde 70'inin kullandığı Adeko, 16 bin lisanslı kullanıcısıyla sektördeki payını büyütmeye devam ediyor. Toplam 33 ülkeye ihraç edilen ve uluslararası patente sahip olan bu program kendi alanında dünyanın en iyi programı olarak kabul ediliyor.

Mobilya sektörünün severek kullandığı Adeko'nun yeni versiyonu Uludağ Üniversitesi'nde yer alan Ar-Ge merkezinde hazırlanıyor. Türkçe, İngilizce ve Fransızca olarak hizmet veren programa Arapça dil desteği de yapım aşamasında.

İstanbul Olimpiyat Stadyumu, Fenerbahçe Ülker Sports Arena, Galatasaray Türk Telekom Arena gibi dev projelerin yapımında görev almış olan Adeko, Arnavutluk, Fransa, Kanada, Cezayir, Avustralya gibi başta Ortadoğu, Orta Asya ve Kuzey Afrika olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihraç ediliyor.

Her türlü dolap, tv ünitesi, portmanto, mağaza, mutfak, banyo, vestier gibi birçok tasarımın gerçekleştirilebildiği Adeko, yeni nesil fiziksel render motoruyla da müşterilerine sadece camdan giren ışıkla çarpıcı gerçeklikte renderlar alma fırsatı sunuyor.
 

PİYASALAR