Say Reklamcılık, Güney Kore'ye verdiği teklifi erteledi

Say Reklamcılık Yapı Dekorasyon Proje Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş, Güney Kore'deki iş bağlantısı ile ilgili bilgilendirme yaptı.

Say Reklamcılık, Güney Kore'ye verdiği teklifi erteledi

Şirketin KAP'a yaptığı açıklama şu şekildir:

"Şirketimizin dünyanın en büyük rüzgar kulesi üretim kapasitesine sahip olan Güney Kore'de yerleşik Win & P Ltd. şirketinin tedarikçi listesine alındığı ve kule iç aksamlarına yönelik 3.851.960 EUR tutarında teklifinin onaylandığı daha önce açıklanmıştır. 

Win & P'ye muhtelif projelerine yönelik toplam 1.193.710 EUR tutarında 11 kulelik bir teklif daha verilmiştir. İşbu açıklama Yönetim Kurulumuzun 10 Eylül 2020 tarih ve 2020/69 sayılı Kararı ile teklif tutarının netleşmesine kadar ertelenmiştir.

Saygılarımızla,"

Güldoğan ailesi tarafından kurulan Say, perakende mağaza zincirlerine, otellere ve gayrimenkul projelerine anahtar teslim kurumsal kimlik projeleri sunmaktadır. 

Üretim ve hizmetlerimizin bir kısmı ışıklı ve ışıksız reklam panoları, totem panoları, saç tabelaları, serigrafi, afiş, bez afiş, resim grafik orijinal pantograf, her türlü etiket, iç ve dış mekanlarda dekorasyon işleri (madeni, ahşap möble vb.) yapmak, projelendirmek, her türlü çelik ve betonarme yapı (Bina, fabrika, depo, vb.), akaryakıt istasyonlarını, çelik konstrüksiyon yapıların projelendirilmesi, gerekli malzemelerin üretimi, montajı ve bakım servisleridir.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.