Naturel Enerji 2 yeni sözleşme imzaladı!

Naturel Enerji'nin %100 Bağlı Ortağı Esenboğa Elektrik toplam 13.753.100 lira tutarında iki adet "Çatı Güneş Santrali" yapım işleri sözleşmesi imzaladı. Tüm detaylar haberimizde…

Naturel Enerji 2 yeni sözleşme imzaladı!

Konuyla ilgili KAP'a yapılan açıklama şu şekildedir:

"Şirketimiz 22.07.2020 tarihinde Güneş Enerji Santralleri müteahhitlik faaliyetleri kapsamında, sermayesinin yüzde yüzüne sahip olduğumuz Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş. tarafından detayları aşağıda yer alan toplamda KDV dahil 13.753.100 TL (KDV dahil 2.009.835 Amerikan Doları) tutarında ÇATI GÜNEŞ SANTRALİ anahtar teslim yapım sözleşmesi imzalanmıştır.

1. Kahramanmaraş'ta Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş. ile Yonca İplik San. Tic. A.Ş. arasında ÇATI GÜNEŞ SANTRALİ anahtar teslim yapım işi KDV dahil 7.697.133 TL (KDV dahil 1.124.835 Amerikan Doları) tutarlı sözleşme imzalanmıştır.

2. Kahramanmaraş'ta Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş. ile Öncü Mutfak Eşyaları San. Tic. Ltd.Şti. arasında ÇATI GÜNEŞ SANTRALİ anahtar teslim yapım işi KDV dahil 6.055.967 TL (KDV dahil 885.000 Amerikan Doları) tutarlı sözleşme imzalanmıştır.

Kamuoyuna saygılarımızla sunarız."

Naturel Enerji Hakkında;

2009 yılında Türkiye’de Güneş Enerjisi Sektöründe “yüksek kalite çözümler sunmak” anlayışıyla, alanında uzmanlaşmış yönetim kadrosu ve personeli ile faaliyetine başlayan NATUREL ENERJİ Türkiye’nin önde gelen Güneş Yatırımcısı ve EPC firmalarından biri olma başarısını göstermiştir.

Naturel Enerji, yurtiçinde %100’üne sahip olduğu 44 MWp kapasiteli santralleri ile sektörde üretim tarafında da yerini almış ve EPC faaliyetleri kapsamında Türkiye’nin çeşitli yerlerinde bir çok Güneş Santralinin projelendirilmesini ve anahtar teslim kurumlarını gerçekleştirmiş ve yatırımcılarının güvenini kazanmıştır.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.