İhlas Holding Girişim Sermayesi Şirketi kuracak

İhlas Holding KAP'a 15.0.2020 tarihinde yaptığı açıklamaya göre Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. kuruyor...

İhlas Holding Girişim Sermayesi Şirketi kuracak

Ülkenin önde gelen kuruluşlarından biri olan İhlas Holding KAP'a 15.0.2020 tarihinde yaptığı açıklamaya göre Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. kuruyor.

Şirketin yaptığı detaylı açıklama şu şekildedir:

"Yönetim Kurulumuzun bugün (15.09.2020) yapmış olduğu toplantı neticesinde;Bağlı Ortaklığımız İhlas Yayın Holding A.Ş. ile eşit oranda paya sahip olmak üzere İhlas Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin kurulmasına, kuruluşa ilişkin çalışmaların başlanmasına ve gerekli izinler için başvuruların yapılmasına karar verilmiştir."

Türkiye’nin en önemli gruplarından biri olan İhlas Grubu; 30 şirketi, 2.625 çalışanıyla ülke çapında geniş bir etkinliğe sahiptir. İnşaat faaliyetleriyle dikkat çeken İhlas Grubu, ayrıca kültürel hizmetleriyle de ön plana çıkmaktadır.

1970 yılında Türkiye Gazetesi’nin kurulmasıyla temelleri atılan İhlas Grubu, 1978 yılında Gazete’nin elden dağıtılmasıyla birlikte, pazarlama faaliyetlerine de başlamıştır. 

Gazete dağıtımının yanı sıra pek çok ürünü de portföyüne ekleyerek büyüyen İhlas Holding’in pazarlama organizasyonu, binlerce tüketiciye yüz yüze ürün tanıtımı yapan yaygın bir pazarlama ağına dönüşmüştür.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.