ERBOSAN Üretime Tekrar Başladı!

Koronavirüs sebebiyle faaliyetlerini durduran Erbosan Erciyas Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ERBOS), KAP’a yaptığı açıklamada üretime tekrar başladığını duyurdu. Tüm detaylar haberimizde…

ERBOSAN Üretime Tekrar Başladı!

Koronavirüs sebebiyle faaliyetlerini durduran Erbosan Erciyas Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş. yeniden üretime başladı.

ERBOSAN ‘dan gelen bildiri şu şekildedir:

“Şirketimizin 8.4.2020 tarihli KAP açıklaması ile Koronavirüs (COVID-19) salgını  sebebiyle üretim faaliyetimizin bazı bölümlerde tamamen, bazı bölümlerde ise kısmen durdurulduğu kamuoyuna ile açıklanmıştı.
 
20.7.2020 tarihi itibariyle, Kayseri merkez fabrikamızda üç vardiya, Serbest Bölge fabrikamızda ise 2 vardiya olmak üzere üretim faaliyetine tekrar başlanmıştır. “

Orta Anadolu’nun sanayi ve ticaret merkezi Kayseri’de halka açık anonim şirket olarak kurulan ERBOSAN,Erciyas Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş. dünyanın en son teknolojisi ile TSE ve uluslararası standartlarda dikişli, çelik, galvanizli ve siyah, su ve gaz boruları (3/8″ – 8″ arası ebatlarda); kare ve dikdörtgen kutu profiller (10xl0 mm -200×200 mm arası ebatlarda); sanayi boruları (Ø13 mm – Ø219.1 mm); alçak basınç kazan ve buhar boruları üretmektedir.

Yüksek kalitede üretimiyle ERBOSAN inşaat, konstrüksiyon, tarım, mobilya ve metal sanayi gibi çeşitli sektörlerin ihtiyacına cevap vermekte, ulusal ve uluslararası pazarlarda elde ettiği ünün haklı gururunu taşımaktadır.

 

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.