Urla’da panoramik ada manzaralı Ege Adaları Evleri’nde yaşam başlıyor

Urla Çeşmealtı’nda konumuyla büyüleyen panoramik bir ada manzarasına sahip Ege Adaları Evleri’nde hayat Ekim ayında başlıyor. Sabancı İnşaat Sahibi Barış Sabancı, “Ege'nin En Saf Kasabası Urla Çeşmealtı'nda yer alan Ege Adaları Evleri, binlerce yıllık bir zenginliğin ihtişamıyla geleceğe kucak açan Urla'da; eşsiz güneşi, doğal güzellikleri ve masmavi deniziyle çok özel bir yaşam sizi bekliyor” dedi...

Urla’da panoramik ada manzaralı Ege Adaları Evleri’nde yaşam başlıyor

Sabancı İnşaat’ın hayata geçirdiği Ege Adaları Evleri, Urla Çeşmealtı’nda yeni bir hayatın kapılarını aralıyor. Konumuyla büyüleyen panoramik bir ada manzarasına sahip proje 4+1 165 metrekare 7 triplex villadan oluşuyor.

Önümüzdeki Ekim ayında teslimlerine başlanması beklenen projede, villalara deniz ve orman manzarası eşlik ediyor. Binlerce yıllık bir zenginliğin ihtişamıyla geleceğe kucak açan Urla’nın eşsiz güneşi, doğal güzellikleri ve masmavi deniziyle çok özel bir yaşam sizi bekliyor.  Fiyatları 1.500.000 ila 1.650.000 TL arasında değişen proje, seçkin bir yaşam sunuyor.

Sabancı İnşaat Sahibi Barış Sabancı, firma olarak en  iyi hizmeti vermek için kaliteden ödün vermeden  en iyi şekilde işleyişi sürdürmekte olduklarını belirterek,  “Ege’nin en saf, en temiz kasabası binlerce yıllık bir zenginliğin ihtişamıyla geleceğe kucak açan Urla’da eşsiz güneşi, doğal güzellikleri ve masmavi deniziyle çok özel bir yaşam sizi bekliyor. 

Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam vaat eden bir proje inşa ediyoruz. Konforu,özel tasarım peyzajı, tamamen size ait yemyeşil bahçesi ve mimari detaylarında kullanılan malzeme seçimine kadar kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla inşa edilen Ege Adaları Evleri, çok özel 7 villadan oluşuyor” dedi.

Haber: Gülçin Sezen Karaegemen Soylu

Yayınlayan: Nihal Özken

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.