Sokak Urla Projesi Alıcılarıyla Buluşmaya Hazırlanıyor

Konforu, özel tasarım peyzajı, tamamen size ait yemyeşil bahçesi ve mimari detaylarından kullanılan malzeme seçimlerine kadar kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla inşa edilen Sokak Urla; alıcıları ile buluşmayı bekliyor.

Sokak Urla Projesi Alıcılarıyla Buluşmaya Hazırlanıyor

Bu Sokakta Eşsiz Bir Yaşam Var

Konforu, özel tasarım peyzajı, tamamen size ait yemyeşil bahçesi ve mimari detaylarından kullanılan malzeme seçimlerine kadar kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla inşaa edilen Sokak Urla; tarihi Urla mimarisi ve modernizmle harmanlanmış cumbalı çok özel 20 adet villalardan oluşmaktadır. Doğası ve yeşilliğiyle eşsiz, her türlü ihtiyacın kolayca sağlandığı, huzur içinde yaşanabilecek bir proje.

Sabancı İnşaat tarafından Urla Kuşçular Mahallesi'nde inşaa edilen Sokak Urla projesi 10 blokta 20 adet villa'dan meydana gelmektedir. 3+1 villa seçeneklerinin yer aldığı Sokak Urla'da villaların alanları 125 m2'dir.

Sokak Urla Yeşille Mavinin Buluştuğu Yerde!

Urla Bağ Yolu üzerinde yer alan Sokak Urla, Demircili ve Yağcılar köy güzergahı üzerindedir. Merkeze 5 dakika uzaklıkta yer alan Sokak Urla, köy meydanına ve etrafta bulunan alışveriş alanlarına oldukça yakın bir konumdadır.

Büyülü Rüya Urla'da Kusursuz bir sentez

Doğasından coğrafyasına, çevresinden lokasyonuna bir yaşam abidesi Urla'da örne taş duvarıyla, meşhur cumbasıyla ve bağımsız ferah bahçesiyle Sokak Urla eşsiz bir yaşam sunar. Sokak Urla'daki tüm villalar ahşap, taş, yeşil peyzaj ve mavi gökyüzü ile kusursuz sentezlendiği için konfor ve estetiği bir arada sunar.

Mutlu Bir Köy Sorunsuz Bir Yaşam

Sokak Urla'da sorunsuz bir yaşam için güvenliğiniz ve huzurunuz hiç bozulmasın diye 7 gün 24 saat kayıt yapan kapalı devre kamara sistemini yer almaktadır. Ayrıca her villanında kendine özel alarm sistemi bulunmaktadır. Lakin bunlara hiçbir zaman ihtiyacınız olmayacak! Çünkü; Urla Kuşçular köyü huzur içinde yaşayan mutlu bir köy!

http://sokakurla.com/ web sitesinden detaylı bilgiye erişmeniz mümkün !

Sokak Urla villa fiyatları 1.250.000 TL'den başlangıç gösteriyor. Projede villa alıcılarına özel ödeme planları ve seçenekleri sunuluyor.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.