Note 07 Premium Antalya’ya Değer Katacak

Note 07 Premium ‘dan Kepezde avantajlı konut fırsatı alıcıları için hazırlanıyor.

Note 07 Premium Antalya’ya Değer Katacak

Göz Alıcı Bir Yaşam...

Kepezin yükselen yıldızı yeni Hal´de göz alıcı bir yaşam başlıyor… Yüksek konut kalitesi ve güven veren markasıyla
Note 07 Premium, birçok mega projeyle çevrelenen Antalyan´in yeni merkezinde görkemli bir projeye daha imza atıyor:
Note 07 Premium Alışılmışın çok ötesinde bir yaşama hazırlanın...

 

Modern ve Kaliteli Yaşamın Mimarisi Note İnşaat ve Yatırım şirketi;

Note 07 premium Antalya’nın gelecek vadeden ilçesi KEPEZ’de yükselen mimari yapısı sayesinde alışıla gelmiş yapıların aksine İnsan yaşamına, Coğrafi ve Kültürel değerlere verdiği önemi inşa ediyor.

12.700 m2 alan üzerinde barındırdığı 198 adet konut 6.000 m2 ticari alan   ile farklı yaşamlara ev sahipliği yapıyor.

1+1 , 2+1, 3+1 konut seçenekleri   80 m2 ve  130 m2’lik yaşam alanları ile Her KESE ,  Her KESEYE uygun alanları içererek  daima kazandıran bir yatırım olma yolunda emin adımlar atmaktadır.

Note 07 Premium Sizlere '' Sağlıklı bir yaşamı , Doğanın Yeşilini, Denizin Mavisini ve Geleceğin resmini çiziyor. Yaşamınıza değer veriyoruz ve size kaliteli bir yaşam alanı inşa ediyoruz, Ailenize ve geleceğinize değer veriyoruz, size sosyal bir alan inşa ediyoruz, Bütçenize değer veriyoruz ve daima kazandıran bir yapı inşa ediyoruz.'' diyerek projenin kalitesine vurgu yapıyor.

Geniş ve ferah daire seçeneklerinin sunulduğu projede  2+1 zemin kat , 2+1, 3+1 normal kat  oluşan dört farklı konut seçeneği yer alıyor.

Maksimum kullanım alanı sunacak şekilde tasarlanan daireler 80 metrekare ile 125 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 12.700 m2 lik proje alanının   Yüzde 60’inin peyzaj ve yeşil alanlara ayrıldığı projede

Ulaşım Merkezi Noktalara Servis, Toplu Taşımaya Yakın, Anayollara Yakın

Sosyal , Alışveriş Merkezi, Market, Eğlence Merkezi, Park, Restoran, Kuaför, Sinema, Sağlık, Hastane ,Sağlık Ocağı, Poliklinik, Eczane, Eğitim, Kreş, Ana okulu, İlk orta Öğretim  ve Üniversite, Güvenlik, 24 Saat Güvenlik, Güvenlik Kamerası, Sosyal Tesis, Fitness Salonu, Yüzme Havuzu , Yürüyüş Parkuru,Basketbol Sahası Sauna,toplanti salonlari , Çocuk Oyun Parkı

 

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.