Luwi Residence Projesi’nden Lansmana Özel Fiyatlar

Antik Group İnşaat tarafından hayata geçirilen Luwi Residence projesinde lansman dönemi fiyatları için acele edin...

Luwi Residence Projesi’nden Lansmana Özel Fiyatlar

Antik Group İnşaat tarafından hayata geçirilen Luwi Residence projesinde lansmana özel fiyatlar sunan projede düşük faizli kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor. 

Seferihisar’ın en büyük projesi olan Luwi Residence projesinde inşaat yüzde 75 oranında tamamlandı. Ön satışta olan projede lansman dönemi  fiyatlarında son günler. Lansmanda cazip fiyatlar sunuluyor.

Kişiye özel ödeme seçenekleri

Lansman fırsatlarının kısa bir süre için geçerli olacağını ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Yıldız,  “Projemiz yeni satışa çıkıyor. Çok fazla talep olduğu için ön satış döneminde bazı konutları sattık. Lansman dönemimiz başladı. Projemizde kişiye özel kredi oranları ve ödeme seçenekleri sunuyoruz. Peşin ödemelerde de indirim imkanı sunuyoruz” dedi.

Proje Özellikleri

Seferihisar’da 21 bin metrekare alanda hayata geçirilen Luwi Residence projesi 210 konuttan meydana geliyor. 4 blok olarak inşa edilecek projenin ilk etabında 2 blokta 150 konutun inşaatı devam ederken 2. Etaptaki 60 konutun inşaatı haziran ayında başlayacak.
İlk etapta inşa edilen 5 katlı 2 blokta 150 adet daire yer alacak. 2. Etaptaki bloklar ise 3 katlı olarak yükselecek. İlk etapta teslimlerinin 2021’in ocak ayında gerçekleşmesi planlanıyor.

Projede 1+1, 1+1 dubleks, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks daire seçenekleri yer alıyor.
1+1 daireler 50 metrekare, 2+1 daireler  85 metrekare, 3+1 daireler 135 metrekare, 4+1 daireler 190 metrekare olarak tasarlandı.

Sosyal Olanakları

Luwi Resindce projesinin sosyal olanakları şu şekilde;
Kapalı otopark
Olimpik havuz
7.000 metrekare yeşil alan
Çocuk oyun alanı
Yürüyüş ve koşu yolları
Sauna, Spa ve Fitness salonu
Havuz başı restaurant
Bay ve bayan kuaförü
Kuru temizleme hizmeti
Oto yıkama
Dairelere özel temizlik şirketi

LUWİ RESİDENCE NEREDE?

Seferihisar’da ana cadde üzerinde konumlanan Luwi Residence Akarca plajına 3 dakika, Akkum plajına 4 dakika, Sığacık marina ve Teos Antik Kenti’ne 5 dakika, Havalimanına 25 dakika, Çeşme’ye 45 dakika mesafede yer alıyor.