Locamahal Projesinin Satışlarının %70’i Tamamlandı

%70 Satışı gerçekleşen projenin kalan payından yerinizi ayırmanız için zaman daralıyor...

 Locamahal Projesinin Satışlarının %70’i Tamamlandı

KİPTAŞ imzasıyla Zeytinburnu Veliefendi'de yükselen Locamahal projesi 36 bin metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. 20 blokta 1.262 konuttan meydana gelen projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor. Bloklar 14 katlı olarak tasarlandı. Her katta 4 adet daire bulunuyor. Projedeki 2+1'ler 119 ila 128 metrekare, 3+1'ler 154 ila 178 metrekare, 4+1'ler ise 195 ila 208 metrekare büyüklüğe sahip.

Projeyi İnanılmaz Kılan Merkezi Konumu 

Şehre Hakim Bölgede, İstanbul’un Her Yerinde!

Locamahal Veliefendi, E5 otoyolunun yanı başında, Zeytinburnu metrobüs ve metro duraklarına yürüme mesafesinde bulunuyor. Metro ile Atatürk Havalimanı’na, metrobüsle de Kadıköy’e ulaşım çok kolay. Ayrıca, sahil yolu bağlantısıyla Marmaray, Veliefendi Deniz Otobüsleri İskelesi veya Avrasya Tüneli de elinizin altında.
Kısaca Locamahal Veliefendi’de yaşayan biri için İstanbul’un her köşesi, iki adım uzaklıkta…
 


Ödeme Seçenekleri
Locamahal Veliefendi projesinde konut bedelinin yüzde 60'ı peşinat olarak ödendiğinde kalan kısım için 36 ay sıfır faizle vade yapılıyor. Yeni başlayan kampanyaya göre; peşinat bedeli bir yılda yüzde 20 nemalandırılıyor. Böylece verdiğiniz peşinat bir sene sonunda yüzde 20 artış sağlamış oluyor. Artmış olan peşinat, konut satışı fiyatından düşülüyor.

Locamahal Veliefendi'de yüzde 50 peşinat, kalanını ise teslimde ödeme imkanı sunuluyor. Teslimde ödenecek olan konut bedeli için yüzde 0,99 faizle 180 aya kadar konut kredisi kullanılabiliyor.

 

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.