Hayalinizdeki eve VR teknoljisi ile ulaşın

Lacasa Turgutlu, RGBKod hizmetiyle müşterilerine örnek daireyi 360 derece dolaşabilme ve 3 boyutlu maket ile dilediği gibi inceleyebilme imkanı sunan yeni teknolojik altyapısıyla müstakbel ev sahiplerini bekliyor...

Hayalinizdeki eve VR teknoljisi ile ulaşın

Turgutlu’nun yeni yatırım rotasını belirleyen Lacasa Turgutlu projesi, zengin sosyal donatıları ile oluşturduğu 4 bloklu 192 konutluk projesini hayata geçirdi. Müşterilerine satış ofisi üzerinden satış desteği, www.lacasaturgutlu.com adresinde proje hakkında bilgi veren Lacasa Turgutlu'nun öne çıkan özelliklerinden biri de IOS ve Android kullanıcılarının her türlü bilgiye rahatça ulaşması ve 3 boyutlu artırılmış gerçeklik ortamında örnek daireyi rahatça gezebilme imkanı sunması. Lacasa Turgutlu, bir RGBKOD firması hizmeti olan bu uygulama ile üyelerine, seçecekleri daireyi de birebir gösterme imkanı sunuyor.

Sanal gerçeklik (VR) ve artırılmış gerçeklik (AR) sektöründe 2018'den bu yana İzmir Alsancak’ta hizmet veren 'RGBKOD', bilgi ve tecrübeleri gerçeğe en yakın şekilde sanala uyarlıyor. Bu uygulama ile müşteriler 360 derece fotogerçekçi bir şekilde örnek daireyi dolaşabilir ve 3 boyutlu maket ile dilediği gibi inceleyebilirler. Hayallerinizi aktarırken, hayallerinizin düşündüğünüz kadar güzel olması için teknolojiyi kullanan RGBKOD firması, projenin müşteriler tarafından birebir deneyimlenmesini sağlıyor. RGBKOD firması’nın tüm proje ve çalışmaları www.rgbkod.com adresinden incelenebiliyor.

Pandemi sürecinde de Lacasa Turgutlu’nun en büyük yardımcısı olan uygulama, oldukça rağbet gördü. Hizmet ve satıştaki başarılar doğrultusunda, Lacasa yöneticileri uygulamadan memnun olduklarını, bundan sonraki projelerde de bu şekilde dijital uygulamalarla devam etmeyi hedefliyor.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.