Fuzul Yapı’dan Beşiktaş’a milyonluk proje

Gayrimenkul sektörüne kazandırdığı projelerle dikkat çeken Fuzul Yapı, şimdi de rotayı Beşiktaş’a çevirdi. Önceki gün Emlak Konut GYO’nun İstanbul Beşiktaş Dikilitaş Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı ihalesini kazanan Fuzul Yapı, Dikilitaş’taki 3 bin 357 metrekare alanda inşaata sene sonu başlayacak...

Fuzul Yapı’dan Beşiktaş’a milyonluk proje

Pandemi yılı 2020de Başakşehirde hayata geçirdiği Başakşehir Avrasya projesinde bir günde 405 daire satışı ile dikkatleri üzerine çeken Fuzul Yapı, 2021de de Beşiktaş’ta özel bir projeye başlayacak.

Emlak Konut GYO güvencesi ile sene sonunda inşaatına başlanacak Beşiktaş projesi, Balmumcuda konumlanıyor. Barbaros Bulvarı’na cepheli, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü’ne ait riskli bir binanın da yer aldığı 3 bin 357 metrekare alanda özel bir proje hayata geçireceklerine vurgu yapan Fuzul Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Akbal, Konumuyla İstanbulun tam ortasında yer alan projemiz, hem yeşil dostu konsepti hem de tasarımı ile öne çıkacak. İstanbulun en değerli projesini hayata geçireceğiz.” dedi.

Daha önce hayata geçirdikleri projelerde de Fuzul Yapı yatırımcılarına ortalama yüzde 76 prim kazandırdıklarına dikkat çeken Akbal. Dolayısıyla sadık müşteri portföyümüz oluştu. Beşiktaş’ta ise en değerli projemiz ile farkımızı ortaya koyacağız.” dedi.

Özellikle pandemi sonrası oluşan hassasiyetlere göre özel bir proje hayata geçireceklerine dikkat çeken Akbal, Bu proje Fuzul Yapı’nın yıllarca edindiği tecrübenin izlerini taşıyacak.” dedi.

1 günde 405 daire satmıştı

Başakşehirde pandemi yılı 2020nin ortasında son projesi Başakşehir Avrasya’ya başlayan Fuzul Yapı, satışa çıktığı ilk gün 405 daireyi bir günde satarak rekora imza atmıştı.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.