EKMAS Yapı, yaşama, doğaya ve insana önem veriyor!

Ekmas Group bünyesinde faaliyet gösteren Şirket, birçok farklı alanda inşaat çalışmaları gerçekleştirdikten sonra ‘’EKMAS Mavişehir’e yatırım yapın İzmir’in kalbinde yaşayın’’ sloganı ile yapımına giriştiği hemen teslim projesi ile büyük ilgi görüyor.

EKMAS Yapı, yaşama, doğaya ve insana önem veriyor!

 ‘’EKMAS Mavişehir’e yatırım yapın İzmir’in kalbinde yaşayın’’ sloganı ile yapımına giriştiği hemen teslim projesi ile büyük ilgi görüyor. 

Ekmas Mavişehir, farklı tasarımlarla öne çıkan 51 dairelik eşsiz bir butik konut projesi. Bu projeye gösterilen yoğun ilgi ile Ekmas Group bünyesindeki Ekmas Yapı'ya olan ilgi de giderek arttı.

Peki EKMAS Group ve Ekmas Yapı kimdir?

Kurulduğu günden bu yana, temel ilkesi insani değerler üzerine oluşturulmuş bir marka. Yaşama, doğaya ve insana önem veren projeleriyle, İzmir’de her geçen gün büyümeye devam ediyor. Kaliteli ve çağdaş yapıların oluşumunda, birçok projeye imza atmanın haklı gururunu yaşıyor ve geleceğe sağlam adımlar ile ilerliyorlar.

EKMAS Yapı, konut projelerinin yanı sıra iş merkezleri, hastane, endüstriyel ve sosyal tesislerin inşaatını deneyimli kadrosu ve en son teknoloji ile gerçekleştirmekte. Yaşam alanlarının çağdaş çizgileri ile, kaliteden asla ödün, çevreye ve doğaya zarar vermeden inşa edilmesini sağlayarak yarınlara güvenle ulaşacak yapılara imza atmaya devam ediyor.

Konut, turizm ve ticari gayrimenkul projelerini hayata geçiren EKMAS Yapı, estetik, çevreci, güvenli,konforlu,modern ve ayrıcalıklı yaşam projeleri ile gayrimenkul sektöründe farklılık yaratarak rakiplerinden ayrışıyor.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.