Egem, Türkiye çapında 3 büyük ödülün sahibi olarak İzmir’in gururu oldu

1990 yılından bu yana aralıksız olarak faaliyetini sürdürerek, İzmir ile özdeşleşen bir marka haline gelen Opel Egem, 2020 yılında ortaya koyduğu başarı nedeniyle Türkiye çapında ödüle layık görüldü.

Egem, Türkiye çapında 3 büyük ödülün sahibi olarak İzmir’in gururu oldu

Kurulduğu günden bu yana birçok ilke ve başarıya imza atarak İzmir markası ile ekonomisine katkıda bulunan Ekmas Group bünyesindeki firma, Opel Ticari Araç Satışı, Hedef Gerçekleştirme Performansı ve Müşteri Memnuniyeti Kalite Ödülü dallarında Türkiye birinciliği elde etti.

‘İZMİR’E KATTIĞIMIZ DEĞERİ GÖSTERİYOR’

Satış, servis, yedek parça, sigorta ve kurumsal ikinci el alanlarında hizmet vermeyi sürdüren Egem’in Genel Müdürü Zerrin Kalay, Opel’in Türkiye çapında verdiği en büyük 3 ödülü elde etmenin gururunu yaşadıklarını belirterek; “Türkiye’nin dört bir yanındaki bayilerin arasından sıyrılarak çok önemli ödüllere sahip olduk. Bu başarılar bizim kent ekonomisine ve markasına kattığımız değeri gösteriyor. Sadece İzmirli’ye değil Türkiye’nin dört bir yanından insana hizmet veriyor, tercih edilen bir firma olmak için çalışıyoruz” dedi.

‘MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAĞIMIZ’

Başarıyı özverili ekip çalışmasına borçlu olduklarının altını çizen Kalay, “Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Egem’i tercih eden her misafirimize, bu tercihlerinde ne kadr haklı olduklarını göstermek için tüm çalışanlarımızla emek veriyoruz. Bizi tercih eden, bize güvenen tüm misafirlerimize teşekkür ediyor, onları memnun etmek için çalışmaya devam edeceğimizi söylemek istiyorum” diye konuştu.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.