DAP İzmir’den Ev Almak İsteyenlere Büyük Fırsat

DAP Yapı, İzmir’in kalbinde hayata geçirdiği DAP İzmir Projesi ile ev hayali kuranlara el uzatıyor. Kampanya, yüzde 10 peşinat, yüzde 0,64 faiz oranı ile ev sahibi olma imkanı sunarken, taksit ödemeleri ise ikinci yılda başlıyor...

DAP İzmir’den Ev Almak İsteyenlere Büyük Fırsat

Koronavirüs salgını her alanda olduğu gibi inşaat sektörünü de etkiledi. Ev sahibi olmak isteyenlere önemli fırsatlar oluşturan konut kampanyalarıyla ise gayrimenkul sektöründe büyük bir canlanma yaşanıyor.
2017 yılında elde ettiği rekor konut satışı ile yoluna emin adımlarla devam eden DAP Yapı, İzmir’de hayata geçirdiği DAP İzmir projesi ile önemli bir kampanyaya imza attı.

DAP İzmir'de Evler 324 Bin Liradan Başlıyor

Kampanya yüzde 10 peşinat, yüzde 0,64 faiz oranı, 180 ay taksit ve 2. yılda başlayan ödeme kolaylığı ile ev almak isteyenlerin yüzünü güldürüyor. Ön talep döneminde satış rekorları kıran DAP İzmir, 31-32 katlı iki bloktan meydana geliyor. 450 milyon TL y atırımla gerçekleştirilen, her biri balkonlu ve ferah dairelerden oluşan proje, 707 konut ve ticari alandan oluşuyor. Daire fiyatları ise 324 bin liradan başlıyor.

İzmir’in En Değerli Bölgesinde

DAP Holding Yönetim Kurulu Dr. Başkanı Ziya Yılmaz, “Konut sahibi olmak isteyenler için sürpriz yapmaya devam ediyoruz. Alıcı ve yatırımcılarımızın isteklerini geri çevirmemek tüketicinin yükünü hafifletmek için yeni bir kampanya başlattık. DAP İzmir projemizin konumlandığı bölge yakın gelecekte İzmir’in en değerli bölgesi haline gelecek ve yüksek prim yapacak” dedi. Bornova’da Atatürk Stadı’nın hemen yanında konumlanan Dap İzmir; Kordon’a 10 dk, Alsancak Vapur İskelesi’ne 10 dk, Konak ‘a 15 dk. mesafede bulunuyor. Projede en küçük daire, 37 metrekare ile stüdyo seçeneğinden başlıyor; 209 metrekarelik 3+1’ e kadar çıkan farklı daire alternatifleri de sunuluyor. Müzik odalarından sanat galerisine, moda ve tasarım kütüphanesinden farklı birçok sosyal alana kadar özel ayrıntıların yer aldığı örnek niteliğindeki proje, İzmir’de bir ilk olarak dikkat çekiyor. Projenin metro, çevreyolu ve tramvay hattı gibi çok yönlü ulaşımın yakınında olması yatırımcılarına büyük zaman avantajı sağlıyor. Dünyadaki eşsiz mimari ödüllere layık görülen DAP Yapı, kaçırılmayacak yepyeni İzmir projesinin yatırım fırsatları için sizleri bekliyor.