Bahçeşehir Platinum Projesi’nde yaşam başlıyor

Bahçeşehir Yatırım İnşaat imzasıyla Torbalı’da hayata geçirilen Bahçeşehir Platinum Projesi’nde ilk etap teslimatları Eylül ayında başlıyor. Proje Satış Temsilcisi Umut Uygun, “Torbalı'nın doğal güzellikleri ile iç içe, kent merkezine yakın ancak kaostan uzak, konforlu ve özel bir hayat sizin de hayaliniz ise Bahçeşehir Platinum'a bekliyoruz” dedi...

Bahçeşehir Platinum Projesi’nde yaşam başlıyor

Bahçeşehir Yatırım İnşaat imzalı proje, Torbalı'nın huzur dolu atmosferinde özel bir yaşam imkanı sunuyor. İzmir'in yükselen değeri Torbalı'da inşa edilecek olan Bahçeşehir Platinum projesi bölgenin sembol projesi olmaya aday. 142 adet daire ve 8 adet ticari ünite olmak üzere toplam 11 bloktan oluşan Bahçeşehir Platinum projesi, lüks, konfor ve prestij odaklı bir proje olarak ön plana çıkıyor. Özel site güvenliğinden havuza, fitness center'dan spor salonuna, yeşil alanlarından dinlenme alanlarına kadar her detayıyla özel bir site konseptinde olacak olan Bahçeşehir Platinum projesinin 1. Etabı’nın teslimatı bu yıl Eylül ayı ortasında başlarken, 2. Etapta ise teslimatlar ise 2021 yılının Eylül ayında yapılacak. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1’den oluşan daire tipleri mevcut.  1+1’ler 230 bin TL, 2+1’ler 370 bin TL, 3+1’ler ise 470 bin TL’den başlıyor.

Proje Satış Temsilcisi Umut Uygun, projenin detayları ile ilgili bilgilendirmede bulunarak, “Şehir merkezine yakın konumuyla kent yaşamının içinde, yeşil çevresi özelliği ile şehir kaosundan çok uzak hissettirecek olan Bahçeşehir Platinum, doğal harikaları ve tertemiz havasıyla size premium bir doğa sunuyor. Modern tasarım detayları Bahçeşehir Platinum'u bölgesinin ayrıcalıklı projesi kılarken, site yaşamıyla da "premium" yaşam alanı arzulayanların gönlünü en derinden fethediyor. Sürdürülebilir  mimari anlayışla tasarlanan Bahçeşehir Platinum, sizin hayalinizi inşa ederken gelecek nesillerin de doğal yaşam ihtiyacını gözeterek %70’i yeşil alanlardan oluşmaktadır. Bahçeşehir Platinum’da verandalar, hobi alanları, kent mobilyaları, gösterişli peyzaj alanları, açık spor tesisi, süs havuzları ve sitenize giren ihtişamlı giriş kapısıyla detaylarda saklı gizli lüksü betimliyor. Bölgenin ruhuna özel tasarlanan bahçelerde masmavi edasıyla yer alacak olan süs havuzları ve yüzme havuzları; doğal yaşamın tüm koşulları göz önüne alınarak tasarlandı. Torbalı'nın doğal güzellikleri ile iç içe, kent merkezine yakın ancak kaostan uzak, konforlu ve özel bir hayat sizin de hayaliniz ise Bahçeşehir Platinum'a bekliyoruz” dedi.

Haber: Gülçin Sezen Karaegemen Soylu

Düzenleyen: Nihal Özken

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.