ALLSancak Projesi Emlak Konut Kampanyasına Dahil Oldu

İzmir’in kalbi Alsancak’ta satışa başlayan ALLSancak Projesi Emlak Konut’un ‘Hayallerini Erteleme Türkiye’ kampanyasına dahil oldu.

ALLSancak Projesi Emlak Konut Kampanyasına Dahil Oldu

Gayrimenkul sahibi olmak isteyenler, Emlak Konut iş birliği ile Pekerler İnşaat’ın ALLSancak Projesi için bugün konut aldığında ödemeye 24 ay sonra başlayacak.

Pekerler Group tarafından inşa edilecek olan Allsancak projesi 5 parseli üzerine toplam 78 bin 500 metrekare arsa alanı üzerine inşa ediliyor.

Konumu sebebi ile de büyük ilgi gören projedeki satışların başladığını ve çok yoğun ilerlediği öğrenildi.Faiz indirimiyle birlikte hareketlenen konut sektöründeki gelişmeler an be an takip ediliyor.

İzmir’e artan düzenli göç ve yabancı yatırımcıların konut ihtiyacında gözdesi olan Alsancak yine en çok rağbet gören bölge oldu. ALLSancak Projesi alıcılarına kusursuz ve ayrıcalıklı yaşam fırsatı sunarken ‘Hayallerini Erteleme Türkiye’ kampanyasının da katkıları ile yeni gözde haline geldi.

ALLSancak Projesi Bilgileri;

Pekintaş Yapı ve Burakcan İnşaat iş ortaklığı tarafından inşa edilen AllSancak projesi 78 bin 500 metrekarelik arsa üzerine kurulacak. 7 konut bloğunun yükseldiği projede 1069 konut yer alıyor. Bloklar ise 3 ve 24 katlı inşa edilecek. Dükkanların alanları ise 40,69 ile 289,44 metrekare arasında değişiyor. Projedeki daireler 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde tasarlandı.
41 yıldır inşaat sektörünün en deneyimli ve güvenilir firmalarından biri olan Pekerler tarafından inşa edilen proje eğlenceyi, alışverişi, sosyal hayatı içinde barındıran İzmir’in kalbi Alsancak’ta yer alıyor.