Küçük banyonuza büyük dokunuşlar

Küçük banyolar için dekorasyon fikirleri büyük önem taşıyor… Banyolarınızın daha ferah görünmesini sağlamak sizin elinizde. İşte size birkaç küçük ipucu…

Küçük banyonuza büyük dokunuşlar

Küçük bir banyoya sahipseniz büyük fikirler ile banyonuzu ferah bir hale getirebilirsiniz. İstediğiniz konforu ve dekorasyon stilini uygulamanız konusunda küçük banyonuzu daha kullanışlı ve şık bir hale getirmeniz mümkün. İhtiyaçlarınızı karşılmak, konforunuzu artırmak, kendinizi iyi hissettirmek gibi görevleri olan banyolarınız için büyük fikirlerimiz var… Banyoda geçirdiğiniz vaktin daha kaliteli olmasını sağlamak için yeterli alanınız olmadığını düşünmeyin. Öncelikle küçük banyoların daha ferah görünmesini sağlamak için aydınlatma unsurlarını cömertçe kullanmaktan kaçınmayın… Tavan armatürleri ile birlikte apliklere de banyonuzda yer verebilirsiniz. Ayrıca açık tonlar banyonuzu olduğundan aydınlık gösterecektir. Koyu renk kullanmak istiyorsanız da daha geniş aynalar ve koyu rengi kıracak aksesuarlar tercih edebilirsiniz.

Aynalardan yardım alın

Küçük banyoları daha ferah göstermek için olmazsa olmazlardan biri de aynalardır… Küçük banyolarda yüksek ve geniş bir ayna, banyonuzdaki bu boşluğu dolduracaktır. Yeterli depolama alanı için aynalı dolaplardan da yardım alabilirsiniz. Böylelikle hem aynanın yansımasıyla banyonuz daha geniş durmasını sağlarsınız hem de depolama ihtiyacınıza çözüm bulmuş olursunuz. Banyonuzda dağınık bir görünüm olmamasına dikkat etmeniz için fazla aksesuar kullanmaktan kaçınmalısınız. Az ve çarpıcı olanlardan yana tercih yapabilir, banyonuzun uygun duvarlarına niş alanlar yaratabilir, kapı üstü raflar ile daha fazla depolama alanları kurgulayabilirsiniz.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.