MAKTEK Fuarı'na İlk Günden Yoğun İlgi

Makine sanayisi ile imalat sanayisinin temel üretim aracı olan takım tezgahlarının en önemli firmaları MAKTEK İzmir 2019 Fuarı’nda bir araya geldi…

Takım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TİAD), Makina İmalatçıları Birliği (MİB) işbirliğinde; İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri A.Ş. (İZFAŞ), Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) ve İzmir Ticaret Odası’nın desteğiyle düzenlenen fuar 9-12 Ekim 2019 tarihleri arasında, Fuarizmir Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleşiyor.

Ege’nin sanayide de incisi İzmir, bu yıl MAKTEK Fuarı ve fuara ilk kez eklenen “Döküm, Demir ve Çelik Teknolojileri” ve “Kalıp Teknolojileri” özel bölümleri ve 500 milyon dolarlık iş hacmi hedefiyle 9-12 Ekim tarihleri arasında Fuarizmir Uluslararası Fuar Merkezi’nde MAKTEK İzmir’e ev sahipliği yapıyor.

Mazak firması yeni ürünlerini fuarda tanıttı

Sezginler Makina, MAKTEK 2019 Fuarı'nda standıyla ilgi odağı oldu... 

Yeni nesil makinaların sergilendiği fuara ilk günden ilgi yoğun

Bu yıl ilk kez “Döküm, Demir ve Çelik Teknolojileri” ve “Kalıp Teknolojileri” özel bölümleriyle de katılımcıları ilgili bölümlere odaklayan fuar, daha kapsamlı ve verimli bir fuar dönemi geçiriyor.
MAKTEK İzmir Fuar’ında, CNC ve universal talaşlı imalat makinaları, sac işleme makinaları, kesici takımlar, takım tutucular, CAD/CAM, PLM yazılımları, ölçü aletleri, kalite kontrol cihaz ve ekipmanları, kaynak ve kesme ekipmanları, kaynak makinaları, yedek parça, ısıl işlem donanımları, taşıma sistemleri, yağlama ve soğutma sistemleri sergileniyor.

Ümit Makina, yeni makinalarını tanıttı...

İnşaat Noktası olarak medya partnerleri arasında olduğumuz MAKTEK 2019'da A Holü 140-C nolu stantta değerli takipçilerimizi bekliyoruz.

 

Haber ve Fotoğraflar: Nihal ÖZKEN

PİYASALAR