Yapı Sektörünün Prestij Ödül Programı “Altın Çekül”e Erken Kayıt Dönemini Kaçırmayın!

2020 yılı itibariyle YAPI KATALOĞU çatısı altında 29. kez hayat bularak uluslararası arenaya taşınacak olan ‘ALTIN ÇEKÜL Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri’ için erken kayıt dönemi devam ediyor...

Yapı Sektörünün Prestij Ödül Programı “Altın Çekül”e Erken Kayıt Dönemini Kaçırmayın!

15 Nisan’da yapılan duyuruyla başvuruları almaya başlayan Türkiye’nin yapı malzemesi alanındaki ilk ve tek ürün ödül programına, 31 Mayıs’a kadar başvurarak erken kayıt döneminden faydalanmak mümkün.

Altın Çekül takviminde ‘Normal Dönem’ katılım 1 Haziran - 31 Temmuz 2020 ve ‘Geç Dönem’ katılım 1 Ağustos - 15 Eylül 2020 tarihleri olarak belirlenmiş. Ödül programı hakkında detaylı bilgiye https://www.altincekul.com/ web adresinden erişebilirsiniz.

“ALTIN ÇEKÜL”, TÜM DETAYLARIYLA 15 MAYIS CUMA GÜNÜ YAPI KATALOĞU ‘WEBİNAR’ BULUŞMASINDA

YAPI KATALOĞU Webinar Serisinin 13. Oturumu 15 Mayıs 2020 Cuma günü saat 11.00’da ALTIN ÇEKÜL Ödülleri kapsamında gerçekleştirilecek.

YAPI KATALOĞU Genel Müdürü Sayın Birgül Altın ve 2020 yılı ‘ALTIN ÇEKÜL Ödülleri’ jüri üyelerinden Sektör Uzmanı ve Mimar Sayın Gülçin İpek, İstanbul Medipol Üniversitesi Mimarlık Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Hasan Şener, İTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Leyla Tanaçan ve İTÜ Kimya Metalurji Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Onuralp Yücel’in katılımıyla gerçekleştirilecek olan webinar oturumunda ödül programının geçmişi, bugünü ve sektörü de kapsayacak şekilde gelecek vizyonu ile jüri değerlendirme kriterleri ele alınacak.

Soru ve cevaplarla interaktif bir buluşmaya zemin hazırlanacak olan bu Webinar oturumuna buradan kayıt olabilirsiniz.

Ödül programının katılımcılarına sağlayacağı avantajlar şöyle: Uluslararası alanda rekabet edebilir seviyeye gelmek; tüm firmalar için ortak bir platformda yer almak; marka bilinirliği artırmak; ticari bir ürüne henüz dönüşmemiş, araştırma ve geliştirme safhasındaki katılımcılar için sektörde bilinirlik kazanmak ve iletişim ağlarını geliştirmek; YAPI KATALOĞU, yıllık medya ve tanıtım gücüyle desteklenmek; sosyal medyada takipçilerle daha interaktif bir ilişki kurmak; “Geleceğin Mimarlarına” markalarını tanıtmak; yayın ortaklıkları sayesinde, firmalara hem yerel, hem global mecralarda tanıtım şansı sağlamak; Altın Çekül Malzeme Kitabı 2020’de yer almak.

“ALTIN ÇEKÜL”E YAPI SEKTÖRÜNÜN BİRBİRİNDEN DEĞERLİ MECRALARINDAN VE DERNEKLERİNDEN TAM DESTEK!

‘ALTIN ÇEKÜL Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri’, yapı sektörünün gelişmesine katkı sağlayan çok değerli medya kuruluşları ve dernekler medya partneri olarak ve destekleyerek katkı sağlıyorlar.

Ödül programının medya partnerleri alfabetik sırayla şöyle:

Arredamento Mimarlık / CEPHEDER (Cephe Sanayici ve İş İnsanları Derneği) / ÇEDBİK (Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği) / İnşaat Noktası / Konsept Projeler / Türkiye İMSAD (Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği) / Yapı Dergisi / Yapı Kataloğu
Altın Çekül’de ayrıca BIMobject® destekçi olarak yer alıyor.

Katılım – Başvuru Şartları ve Değerlendirme

Türkiye’de yapı malzemesi üreten / temsil eden / ithal eden firmalar, ticari ürüne henüz dönüşmemiş safhada olan fikirler, pazarlama projeleri, mimari projeler, vb. ilgili kategorilerde yer alan ürünler “ALTIN ÇEKÜL”e başvurabilir. Katılım ve değerlendirme kriterlerine ilişkin detaylı bilgiye https://www.altincekul.com/katilim linkinden erişmek mümkün. Başvuru kitine erişim ise https://www.altincekul.com/basvuru-bilgi linkinden sağlanıyor.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.