Say Reklamcılık’tan Güney Kore hamlesi geldi!

Say Reklamcılık Yapı Dekorasyon Proje Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş., yeni bir iş ilişkisi duyurdu. Firma KAP’a duyuruda bulundu. Yapılan açıklama ve detaylar haberimizde…

Say Reklamcılık’tan Güney Kore hamlesi geldi!

Firma Güney Kore merkezli Win & P Ltd.’ye yaptığı 3.851.960 EUR tutarındaki teklifinin bir kısmının onaylanarak işleme alındığını duyurdu.

KAP’a yapılan açıklama şu şekildedir:

“Şirketimizin dünyanın en büyük rüzgar kulesi üretim kapasitesine sahip olan ve Güney Kore'de yerleşik Win & P Ltd. şirketinin tedarikçi listesine alındığı ve kule iç aksamlarına yönelik 3.851.960 EUR tutarında bir teklif vermiş olduğu daha önce açıklanmıştır. Teklifimizin 11 kuleye denk gelen 1.513.270 EUR tutarındaki kısmı onaylanarak işleme alınmış bulunmaktadır.  İç aksamlarını imal edeceğimiz kuleler Enercon tarafından tedarik edilecektir. Teklifimizin kalan kısmına ilişkin gelişme olduğunda kamuoyuna tekrar açıklama yapılacaktır.
Saygılarımızla,”

Güldoğan ailesi tarafından kurulan Say, perakende mağaza zincirlerine, otellere ve gayrimenkul projelerine anahtar teslim kurumsal kimlik projeleri sunmaktadır. Üretim ve hizmetlerinin bir kısmı; ışıklı ve ışıksız reklam panoları, totem panoları, saç tabelaları, serigrafi, afiş, bez afiş, resim grafik orijinal pantograf, her türlü etiket, iç ve dış mekanlarda dekorasyon işleri (madeni, ahşap möble vb.) yapmak, projelendirmek, her türlü çelik ve betonarme yapı (Bina, fabrika, depo, vb.), akaryakıt istasyonlarını, çelik konstrüksiyon yapıların projelendirilmesi, gerekli malzemelerin üretimi, montajı ve bakım servisleridir.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.