E.C.A. SEREL Dördüncü Elmor Plus Mağazasını İzmir’de Açtı

60 yılı geride bırakan Elginkan Topluluğu bünyesinde E.C.A. ve SEREL markaları ile faaliyet gösteren Elmor A.Ş., armatür ve seramik sağlık gereçleri sektöründeki liderliği ile faaliyetlerine devam ediyor. İlk Elmor Plus mağazasını İstanbul Kozyatağı’nda açan Elmor A.Ş., Ankara ve Antalya’dan sonra dördüncü Elmor Plus mağazasını İzmir’de açtı.

E.C.A. SEREL  Dördüncü Elmor Plus Mağazasını  İzmir’de Açtı

İlk Elmor Plus mağazasını İstanbul Kozyatağı’nda açan Elmor A.Ş., Ankara ve Antalya’dan sonra dördüncü Elmor Plus mağazasını İzmir’de açtı.
E.C.A. ve SEREL markaları ile Türk yapı sektörünün öncü ve yenilikçi firması olan Elmor A.Ş, İzmir Şehitler Caddesi, Alsancak adresinde Elmor Plus mağazasını açtı. Sektör profesyonelleri ve iş ortaklarının ağırlandığı İzmir Alsancak adresinde, E.C.A. ve SEREL’in tüm ürün gamı beğeniye sunuldu.
Tüketicilere ve sektör profesyonellerine daha yakın olmayı hedefleyen Elmor A.Ş., mağazacılık ve bayilik ağını güçlendirme ve perakendecilik alanında büyüme stratejisini 2013 yılında da sürdürecek.  Elmor A.Ş’nin İzmir Alsancak adresinde Elmor Plus mağazasında iş ortağı İlter İnşaat Tesisat San. ve Tic. Ltd. Şti. Şirketi, 1978 yılından bu yana E.C.A. ve SEREL ürünlerinin bayisi olarak faaliyet gösteriyor.
Armatürden küvete, Seramik Sağlık Gereçlerinden banyo ve mutfak dolaplarına 900 metrekarelik alanıyla İzmir’in en işlek lokasyonunda yer alan E.C.A. ve SEREL’in Alsancak mağazasında armatürlerden duş sistemlerine, kromajlı banyo aksesuarlarından küvet ve duş teknelerine, seramik sağlık gereçlerinden, seramik kaplama malzemelerine gömme rezervuarlara ve banyo mutfak dolaplarına kadar geniş yelpazede ürün yer alıyor.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.