BU SİTEDE İŞ VAR!

Workindo Nedir? İnşaat ve üretim gibi teknik iş gücünün gerektiği sektörlere özel kariyer sitesi Workindo ile personel bulabilir, profilinize uygun projelere ve hizmetlere teklif verebilirsiniz.

BU SİTEDE İŞ VAR!

Yapı-inşaat sektörüne özel kariyer platformu Workindo.com ile inşaat iş ilanları ayağınıza geliyor.

İnşaat firmaları, taşeronlar ve personeller, Workindo.com üzerinden kendileri için en uygun işi ya da çalışanı bulabiliyor. Kişiler; deneyimleri, yaş, eğitim durumu ve ücret beklentilerini siteye ekleyerek en uygun ilanlara başvurabiliyor. İnşaat firmaları ve taşeron firmalar da projeleri için kendi kriterlerine en uygun personeli bulabiliyor.

İŞKUR’un resmi istihdam merkezi olan Workindo.com, şahış ve şirket bilgilerini, birinci elden düzenli aralıklarla doğrulayarak güven ve şeffaflık ilkesine uygun muhafaza ediyor. Siteye, e-posta ve cep telefonu bilgileriyle ücretsiz bir şekilde üye olunabiliyor.

Yurt dışı iş fırsatları da Workindo.com’da

Yurt içinde olduğu gibi yurt dışı projelerinde çalışmak isteyenler ya da yurt dışındaki projelerine eleman, taşeron tedariği sağlamak isteyenler, Workindo.com üzerinden ilan verip başvuru yapabiliyor.

Sitedeki yurt dışı ilanlarının giderek arttığına değinen Workindo CEO’su Erhan Kocabaş, “İnşaat sektöründe pandeminin ilk günlerine kıyasla daha hareketli bir dönem geçiriyoruz. Devlet teşvikleriyle ölü toprağını biraz attığımızı söyleyebilirim. Bu kıpırdanma yurt içi ve yurt dışı ilanlarımızda hareketlilik yaşanmasına sebep olurken, iş ve personel buluşturmalarında artış gözlemliyoruz. Özellikle yurt dışı tarafında Orta Doğu ve Türki Cumhuriyetler başta olmak üzere Afrika, Balkanlar gibi coğrafyalardaki projelerin ilanları sitemizde daha fazla yer almaya başladı. Oralardaki projelerde çalışmak isteyenler Workindo.com üzerinden projelere başvurularını yapabiliyor, ayrıca projelere teklif vermek isteyen taşeronlar ve firmalar için de yepyeni iş fırsatları doğuyor. Deneyimli ekibimiz ve güçlü altyapımızla inşaat sektörüne katma değer sağlamaya devam edeceğiz.” dedi. 

Workindo.com ile firmalar için yurt içi-yurt dışı tüm projelere teklif verme ve çalışanlara ulaşma süreçlerindeki problemler ortadan kalkıyor.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.