Amerikalı İnşaat Şirketi Je Dunn Construction Koronavirüs Çalışma Planı

Pek çok şirket gibi JE Dunn da COVID-19'un yayılmasıyla yeni zorluklarla karşılaşmaya devam ediyor. Çalışılan toplulukların birçoğu, virüsün yayılmasını yavaşlatmak ve bireyleri korumak için, önemli bir işi destekleyenler dışında, toplumdaki insanların evde kalması için talimatlar vermek de dahil olmak üzere önlemler alıyor. Bu süreçte hemen hemen her durumda, inşaat önemli bir iş alanı olarak kabul edildi ve tamamen durdurulması mümkün görünmüyor.

Amerikalı İnşaat Şirketi Je Dunn Construction Koronavirüs Çalışma Planı

JE Dunn’da bu süreçte işlerini durdurmayanlar arasında. Bazı sipariş aksamaları nedeniyle sadece birkaç projelerinin askıya alındığını söyleyen Je Dunn Construction CEO’su Gordon Lansford, hükümet tarafından işler askıya alınmadıkça çalışmalara devam edeceklerini belirtti.

Şirkette işlerin devam etmesine rağmen JE Dunn’nın ve proje ekiplerinin çalışanlarını korumak için federal, eyalet ve yerel yönetimlerin rehberliğinde iş uygulamalarında değişiklikler yaptılar. Bu değişiklikler şu şekildedir:

- Birisi hasta hissederse veya işe gelmek için rahat değilse, evde kalacaktır
- Sosyal mesafe gerektiren güncellenmiş saha çalışma planları yapıldı
- Konukların veya ziyaretçilerin iş sahalarına veya ofislerine girmesine izin verilmiyor
- Toplantılar önerilmiyor, ancak gerekirse 10 kişiden az olacaktır
- Hava yolculuğu önerilmiyor ancak gerekirse bir yönetici tarafından onaylanması şarttır
- Herkesin ellerini yıkaması ve yüzüne dokunmaktan kaçınması hatırlatılmaktadır.

Ayrıca, birçok projede, ateş testleri de dahil olmak üzere proje sahalarına girmeden önce COVID-19 semptomlarını taradıklarını belirten Gordon Lansford, ekipman ve kaynaklar kullanıma sunuldukça bunu daha fazla projelerine uygulamaya devam edeceklerini ilave etti.

Gordon Lansford “JE Dunn olarak, ilham alan insanlar ve yerler aracılığıyla yaşamları zenginleştirmek için varız. Hepimizin karşı karşıya olduğu muazzam zorluklara rağmen, kolektif ekiplerimizdeki ve topluluklarımızdaki destek ve özenle bizi bu zor zamandan geçiren gerçekten ilham verici insanlara minnettarım” sözleriyle açıklamasını bitirdi.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.