Erdoğan bugün İzmir’de trafik felç!

AK Parti İzmir 7. İl Olağan Kongresi Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Halkapınar Spor Salonu’nda gerçekleştirilıyor. Alınan önlemler sebebiyle bütün İzmir'de trafik felç oldu.

Erdoğan bugün İzmir’de trafik felç!

AK Parti İzmir’de kongre heyecanı yaşanıyor. 10 bin kişilik Halkapınar Spor Salonu’nda yapılacak kongreye yaklaşık 7 bin partilinin katılması bekleniyor.

ERDOĞAN DA GELİYOR

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kongrede vereceği mesajlar şimdiden merak konusu. Öte yandan kongrede mevcut İl Başkanı Kerem Ali Sürekli tek aday olacak.

CUMHURBAŞKANININ PROGRAMI

Erdoğan, kongrenin ardından Bayraklı’da 30 Ekim’de meydana gelen 6.9’luk depremde yıkılan deprem konutlarının temel atma törenine katılacak. Tören saat 16.00’da gerçekleşecek. Erdoğan daha sonra Dokuz Eylül Üniversitesi tarafından Sabancı Kültür Merkezi'nde düzenlenen ‘Göç: Önümüzdeki Yirmi Yılın Projeksiyonu ve Ötesi' konulu konferansa katılacak.

SIKI GÜVENLİK ÖNLEMİ

Kongreye katılacak protokol, delege ve basın mensuplarına bir gün önceden Kovid-19 testi yapıldı. Salona 3 ayrı noktada giriş yapılırken basın mensupları güvenlik güçleri tarafından sıkı bir arama işleminden geçirdi.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.