Çevrim içi Olmuyoruz, Çevrim içi Yaşıyoruz

-İnternet Reklamları ile İhracatı Arttırmak- Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) tarafından 12 Kasım 2019 tarihinde, 14.00 – 16.30 saatleri arasında EİB hizmet binasında” İnternet Reklamları ile İhracatı Arttırmak” eğitimi düzenlendi.

Çevrim içi Olmuyoruz, Çevrim içi Yaşıyoruz

Google reklamlarının önemi ve stratejisi hakkında verilen bilgiler iş dünyasında internet reklamı olmadan büyümenin çokta mümkün olmayacağını kanıtlar nitelikte.

Doğru Kişiye Doğru Zamanda Doğru Mesajla Ulaşmak Sanal Dünyadaki Yarışta Sizi Ön Sıralara Geçiriyor

Küreselleşen dünyamızda hayatımızın merkezine oturan internet. Kullanım şekli ve amaçlarını düşündüğünüzde en çok insana en hızlı yoldan ulaşmanın anahtarı. Çünkü kullanıcıların %82’si bir ürün veya hizmeti satın almadan önce internet üzerinden araştırma yapıyor. Getirinizi arttırıp daha hızlı geri bildirim almak istiyorsanız Google reklamları şart.

Bir Milyondan Fazla İşletme Google Ads’ ten yararlanıyor
Google sayesinde internetteki müşterilere ulaşmanız mümkün. Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, internet satışlarını arttırmak veya mevcut müşterilerinizdeki ilgi düzeyinizi yükseltmek gibi farklı amaçlarınızın olduğu reklam kampanyanızda Google Ads en büyük destekçiniz. Eğitimde konuyla ilgili merak edilen tüm sorular yanıtlanıp kullanım şekli, kullanılan araçlar ve doğru reklam nasıl verilir ve reklamlarla birlikte ihracatı nasıl arttırabileceğimize dair bilgiler verildi.        
 

PİYASALAR