Aselsan uyguladığı COVID-19 tedbirleriyle küresel ödül kazandı

ASELSAN tarafından yapılan açıklamaya göre salgın boyunca çalışanları için en güvenli çalışma ortamını elde ettiler ve iş ortaklarına sağladığı milyarlarca TL'lik destekli tedarik zincirini de devam ettirdiler...

Aselsan uyguladığı COVID-19 tedbirleriyle küresel ödül kazandı

Stevie Awards, her yıl Stevie Awards, Inc. tarafından düzenlenen sekiz iş ödülü yarışmasından oluşmaktadır. 2002 yılında dünya çapında şirketlerin ve iş adamlarının başarılarını ve katkılarını tanımak amacıyla oluşturulmuştur.

Firma Pandemi sürecini büyük bir titizlik ve ciddiyetle idare ederek, koronavirüs salgını süresince çalışanları ve paydaşlarına yönelik projeleriyle "Stevie International Business Awards" kapsamında "En Değerli Kurumsal Davranış" ödülüne layık görüldü. ASELSAN üstün çabaları neticesinde gümüş ödülünü almaya hak kazandı.

ASELSAN tarafından yapılan açıklamaya göre salgın boyunca çalışanları için en güvenli çalışma ortamını elde ettiler ve iş ortaklarına sağladığı milyarlarca TL'lik destekli tedarik zincirini de devam ettirdiler. ASELSAN ayrıca, salgın boyunca ihtiyaçlara acil cevap verebilmek için de solunum cihazı üretimini hayata geçirdi. 

ASELSAN, hayata geçirdiği uygulamalar ile Defense News dergisine göre dünyada pandemi sürecini en iyi yöneten dört savunma şirketi olmuştu. Ayrıca şirket, TSE Covid-19 Güvenli Üretim/Güvenli Hizmet Belgesini ilk alan isimler arasında da yer aldı.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.