Aegean Airlines Seferlerine Başlıyor

Yunanistan’ın yolcu sayısı, uçak sayısı ve uçuş noktası sayısı bakımından en büyük havayolu şirketi olan Aegean Havayolları, yeni tip coronavirus COVİD-19 nedeniyle ara verdiği uluslararası uçuşlarına yeniden başlıyor.

Aegean Airlines Seferlerine Başlıyor

Yunanistan’ın yolcu sayısı, uçak sayısı ve uçuş noktası sayısı bakımından en büyük havayolu şirketi olan Aegean Havayolları, yeni tip coronavirus COVİD-19 nedeniyle ara verdiği uluslararası uçuşlarına yeniden başlıyor. 

COVİD-19 nedeniyle uçuşlarda yeni düzenlemeler yapıldı. Yapılan düzenlemeler şu şekilde:

Yeni seyahat deneyiminiz

Yolcularımızın sağlığı ve güvenliğini mutlak bir önceliğe sahip olarak ve yetkililerle yakın işbirliği içinde, bizimle seyahatiniz boyunca güvende hissetmeniz için koruyucu önlemler aldık.

 Yüz maskeleri, tüm havaalanı alanlarındaki ve uçuşunuzdaki tüm yolcular için zorunludur . Kabinde

bir kişisel eşyaya (kadın / erkek çantası veya ince dizüstü bilgisayar çantası) veya ağırlık ve boyut özelliklerine göre bagaj taşınmasına izin verilir.

Uçuştan önce

Havalimanında gereksiz kalabalığı önlemek için uçuşunuzdan 48 saat önce çevrimiçi check-in yapmanızı ve favori koltuğunuzu seçmenizi öneririz.
Her zaman uçuşunuzun durumunu, kalkış havalimanınızın güncellenmiş politikalarını ve seyahat hedefinizin seyahat kısıtlamalarını kontrol etmenizi öneririz.

Havaalanında

Tüm bilet ofislerimize pleksiglas ayırıcılar monte edilmiştir , her bir masada dezenfektan dağıtıcılar mevcuttur, yer işaretleri açıkça görülebilir mesafe kılavuzlarını gösterir.
İş Salonları Atina, Selanik ve Larnaka'da geçici olarak kapalıdır.
Biniş , pencere koltuklarından başlayarak gruplar halinde gerçekleşir. Biniş kartınızı taramanız ve kimlik belgenizi personelimize sunmanız istenir. Otobüsle uçağa aktarma yapılırsa, otobüsler kapasitelerinin sadece% 50'sine kadar doldurulur ve kullanılan otobüs sayısı artar.

Varış noktanızda

İniş, koridor koltuklarından başlayarak uçağın sadece ön kapısını kullanarak, küçük yolcu grupları tarafından gerçekleşir.

Yeni temiz standart

Sağlıklı ve temiz bir seyahat deneyimi sağlamak için en son sağlık gelişmelerini yakından takip ediyor ve prosedürlerimizi düzenli olarak inceliyor ve geliştiriyoruz.

Geliştirilmiş Uçak temizleme

Hem gündüz hem de son uçuştan sonra, Yunanistan ve yurtdışındaki tüm istasyonlarda tüm uçuşlarımız arasında ortalama temizlik süresi iki katına çıkar.

Koltuklar, kol dayanakları, masa tepsileri, yan duvarlar, baş üstü kutuları, tuvaletler vb. Gibi tüm hassas temas alanları yoğun bir şekilde temizlenir ve sterilize edilir.
Atina'ya yurt dışından gelen uçaklar varışta dezenfekte edilir ve diğer tüm uçaklarda düzenli dezenfeksiyon yapılır.

Kabindeki hava sirkülasyonu

Kabinlerdeki hava, seyir süresi boyunca ortalama 3 dakikada bir tamamen yenilenir. Bu oran, diğer iç mekan ortamlarında genellikle görülenden çok daha yüksektir. Filomuzdaki tüm Airbus uçakları, mikroskobik bakteri ve virüslerin bile% 99'undan fazlasını yakalayan HEPA filtreleri (Yüksek Verimli Partikül Tutucu) ile donatılmıştır.

Bizim personel son hijyen protokol ve temizlik işlemlerinde eğitimli ve siz ve kendileri için hem güvenli seyahat deneyimi sağlamak için kişisel koruyucu ekipman (yüz maskeleri ve eldiven) kullanan edilir. Ek olarak, tüm aktif mürettebat üyelerimiz 15 günde bir Covid-19 için test edilir. Bu testler havaalanı tesislerimizde yapılmaktadır.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.