49 Ülkeden Promosyon Alıcısı Promexpo’ya Geliyor

Dünyanın en büyük promosyon fuarı olma hedefiyle CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenecek Promexpo Fuarı, ihracatını artırmayı hedefleyen promosyon sektörünün en büyük gücü olacak. Fuarda, Almanya, Fransa, Bulgaristan, Mısır, İtalya, Romanya, Hindistan, Rusya ve BAE başta olmak üzere 49 ülkeden profesyonel alıcılar ağırlanacak...

49 Ülkeden Promosyon Alıcısı Promexpo’ya Geliyor

CNR Holding ve Promotürk Derneği işbirliği ile düzenlenen Promexpo Fuarı’nda, defter, kalem, şapka gibi klasik promosyon ürünlerinin yanı sıra, son dönemlerde yıldızı parlayan en gözde promosyon ürünleri olan taşınabilir şarj aletinden, bluetooth kulaklık ve hoparlörlere kadar binlerce teknolojik promosyon ürünü sergilenecek.

Promosyon sektörünün en büyük ticaret platformu olan Kurumsal Hediye ve Promosyon Ürünleri Fuarı (Promexpo) 9-12 Ekim tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek.İç piyasanın yanında ihracatını da artırmayı hedefleyen promosyon sektörünün en büyük gücü olan fuar,  Almanya, Fransa, Bulgaristan, Mısır, İtalya, Romanya, Hindistan, Rusya ve BAE başta olmak üzere 49 ülkeden profesyonel alıcıları ağırlayacak.

Promosyon sektörünün gelişimi için Promotürk ve Alman PSI (Promosyon Ürün ve Hizmet Enstitüsü Derneği) işbirliğinde bir çalışma grubu oluşturuldu. Bu iş birliği sonunda PSI Derneği Başkanı Michael Freter’in de dâhil olduğu özel ticaret ekibinin ziyaret edeceklerini duyurduğu Promexpo Fuarı’nda özellikle Almanya ile yeni iş bağlantılarının yolları da açılacak. Ayrıca, CNR Holding’in, Türk fuarcılık sektörünün en büyük yatırımı olarak hayata geçirdiği BIA - Global Pazar İstihbarat Sistemi de Promexpo’nun yabancı ziyaretçi rakamlarını artırmak için yoğun mesai harcıyor. Sistem sayesinde, dünyanın her yerinden promosyon alıcılarının BIA tarafından özenle incelenerek fuarı ziyaret etmeleri sağlanacak.

Bu yıl 32’inci kez düzenlenecek fuarda, ajanda, kalem, idol, gibi klasik promosyon ürünlerinin yanı sıra son dönemlerde yıldızı parlayan en gözde promosyon ürünleri olan taşınabilir şarj aletinden, bluetooth kulaklıklara ve hoparlörlere kadar binlerce teknolojik promosyon ürünü sergilenecek.

49 ülkeden 20 binin üzerinde promosyon alıcısı bekleniyor

Polonya’dan Remadays CEO’su Slawomir Giefing de özel bir alım heyeti ile katılmasının beklendiği fuara, yüzde 40’ı yabancı olmak üzere 20 binin üzerinde promosyon alıcısının gelmesi hedefleniyor. Binin üzerinde yerli ve yabancı markanın katılımı ile düzenlenecek Promexpo Fuarı, Türk promosyon ürünleri sektöründe faaliyet gösteren imalatçı, üretici, satıcı, pazarlamacı ve baskıcıları yerli ve yabancı tedarikçi ve distribütörlerle buluşturacak.

Türk fuarcılık sektörünün en çok ürün çeşidini barındıran Promexpo dünyanın en büyük promosyon fuarı olma hedefiyleorganize ediliyor. CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ve çeyrek yüzyıldır sektörü temsil eden Promosyon Ürünleri İmalatçıları ve Satıcıları Derneği (Promotürk)  iş birliğinde ve KOSGEB desteğinde organize edilecek fuarda, Türk promosyon sektörünün üretim kabiliyeti ve kalitesi, iç piyasanın yanı sıra özellikle yabancı alıcılar sayesinde bir çok ülkeye ulaşacak. 

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.