Gama Mekatronik Yeni Ürünlerini Woodtech'de Tanıttı

Gama Mekatronik son teknolojiye uygun yeni ürünlerini WoodTech'de görücüye çıkardı...

Gama Mekatronik Yeni Ürünlerini Woodtech'de Tanıttı

Türk sanayisinin lider firmalarına çözüm ortağı olan Gama Mekatronik; İstanbul Tüyap'ta düzenlenen Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı WoodTech'e katılım gösterdi. Gama Mekatronik yeni ürünlerini bu fuarda tanıttı.

Her geçen gün ürünlerini geliştiren Gama Mekatronik son teknolojiye uygun yeni ürünlerini WoodTech'de görücüye çıkardı. Gama Mekatronik fuarda yoğun ilgi gören firmalardan biri oldu.

Megatron GMT-300 5 AXİS CNC Ahşap İşleme Merkezi ve Megatron GMT-400 5 AXİS Multifunctional CNC Ahşam İşleme Merkezi ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Otomatik yağlama sistemi, otomatik takım ofsetleme, kapı güvenlik sivici, serve motor kontrolü gibi özelliklere sahip olan yeni ürünler fuarda ilgi odağı oldu.

Megatron GMT-300 5 AXİS CNC Ahşap İşleme Merkezi; 6'lı takım değiştirme özelliğine sahipken Megatron GMT-400 5 AXİS Multifunctional CNC Ahşam İşleme Merkezi 8'li takım değiştirme özelliğiyle ön plana çıktı.

Ahşap işleme makinaları, mermer işleme makinaları, metal model işleme makineleri, 4 eksen 5 eksen ahşap torna makinaların yanı sıra özel projeler de üreten Gama Mekatronik Bursa'da ürettiği ürünleri dünyaya pazarlıyor.

Başta Ortadoğu, Afrika ve Asya ülkeleri olmak üzere ihracat yapan Gama Mekatronik yurt içinde de aktif olarak ürün satışı gerçekleştiriyor. Gama Mekatronik Vietnam, Arnavutluk, Cezayir, Azerbaycan gibi ülkelere ürünlerini ihraç ediyor.

PİYASALAR