Sektör Taşkent İnşaat Forumu’nda Bir Araya Gelecek

İnşaat Noktası'nın medya partnerliğini üstlendiği 2. Uluslararası İnşaat Endüstrisi Konferansı 26-27 Şubat 2020 tarihlerinde Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te yapılacak.

Sektör Taşkent İnşaat Forumu’nda Bir Araya Gelecek

İnşaat ve mimari tasarımdaki modern teknoloji uygulamaları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, kesinlikle Uluslararası İnşaat Endüstrisi Konferansı katılabileceğiniz bir etkinlik. Etkinlik, endüstri liderleriyle ve yatırımcılarıyla tek bir platformda buluşarak iletişim kurmak,  potansiyeli gözlemlemek ve işinizi geliştirmek için temel hazırlıkları yapmak için eşsiz bir fırsat sağlar. Organizatör firmanın bu tür forumları düzenleme konusundaki tecrübesi, dünyanın dört bir yanından yüzlerce profesyonelin iş bağlantılarını genişletmelerine ve şirketlerinin verimliliğini ve kazançlarını artırmalarına yardımcı oldu.

Sadece endüstri uzmanları değil aynı zamanda bakanlıklar ve bölümlerin temsilcileri, dünyanın en büyük inşaat şirketleri, uluslararası bankalar, sendikalar, dernekler, ticaret odaları, uluslararası finans şirketleri, özel şirketler ve yatırımcılar - konferansın etkinliğini kanıtlamış olan dünyanın en iyi uygulamalarını sunacak olan herkes Konferansa katılmaya davet edilir.

Forum, inşaat, mimari ve tasarım alanında temel olarak yeni sürdürülebilir çözümler sağlayacak olan dünyanın önde gelen uzmanları ve geliştiricileri tarafından verilen özel konuşmaları dinlemek için eşsiz bir fırsat sunacak.

Konferans bir genel oturum ve tematik teknik oturumlardan oluşacaktır.

Genel oturum, sektördeki modern eğilimlerin tartışılacağı Özbekistan İnşaat Sektörünün Gelişmesinde Küresel Eğilimler konusunu ele alacaktır.

İlk günkü programda inşaat, mimarlık ve BIM teknolojisi alanlarına odaklanan teknik bir oturum yer alacak. Dijital çağ, nanomalzemeler, akıllı yapılar ve oturumda ele alınacak çok daha heyecan verici konular kesinlikle pek çok endüstri profesyonelinin ilgisini çekecektir.

Emlak piyasası ve iç tasarım alanlarına yönelik oturumların da oldukça ilginç olması bekleniyor.

Her oturumun sonunda tartışmalar ve soru-cevaplar yapılacaktır.

Konferansa katılım, sektördeki durumun tam bir genel bakışını elde etmek, değerli iş bağlantılarını kurmak ve genişletmek, öncelikli yatırım projeleri hakkında bilgi edinmek, inşaat pazarının kilit oyuncularıyla buluşmak, anlamlı toplantılar yapmak ve önemli sorunları ve zorlukları tartışmak için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Şirketlerin Konferansa katılması için birkaç alternatif vardır:

1. Konferans Sponsoru Olarak;
2. Konferans Konuşmacısı olarak;
3. Bir Konferans Delegesi Olarak.

Etkinlik, Uzpromstroymaterialy Association desteğiyle Congresses of Central Asia-CCA tarafından düzenleniyor.

PİYASALAR