Samoter Uluslararası İnşaat Makineleri Ticaret Fuarı ertelendi

Veronafiere, yürütme komitesiyle anlaşarak İtalya'da düzenlenecek büyük inşaat ekipmanları fuarını yeniden planlamaya karar verdi.

Samoter Uluslararası İnşaat Makineleri Ticaret Fuarı ertelendi

Veronafiere CEO'su Mantovani  “Şimdi, bu değer zincirlerinin kurtarılmasını desteklemek için toplulukla paylaşılan bir tanıtım yolu başlatmalıyız. 2021 yılında Verona, inşaat dünyası için Avrupa ölçeğindeki ilk sektör etkinliklerine ev sahipliği yapacak” dedi.

SaMoTer'in 31'inci ve Asphaltic'in 9. baskısı Mart 2021'e ertelendi. Veronafiere'nin inşaat ekipmanları ve bitüm ve yol altyapısı değer zincirlerine yönelik iki fuarı, önümüzdeki yıl 3 Çarşamba ile 7 Mart 2021 Pazar günleri arasında katılımcılar ve uygulayıcılarla buluşacak.

Veronafiere CEO'su Giovanni Mantovani, “Her zaman olduğu gibi sektörü korumak amacıyla müşterilerimizi dinliyoruz” dedi.

“Tüm ortaklarımızla birlikte Mart 2021'in başlangıcını SaMoTer ve Asphaltica'yı organize etmek için en iyi zaman olarak belirledik. Bu sadece bir pit stop: Motorlar hala çalışıyor ve böylece önümüzdeki yıla kadar bir promosyon yolu tanımlarken tüm referans topluluğuna katılabiliyoruz. İlk fiziksel aşama zaten Ekim ayında planlandı. Yeni 2021 tarihleri, iki etkinliğin Avrupa'da inşaat dünyası için belirli ticaret fuarlarının takvimini ilk kez başlatacakları anlamına gelecektir. Bu etkinliklerin yeniden planlanması, büyük uluslararası gruplar ve sponsorlar açısından daha geniş bir temsil kabiliyeti sağlayacak ve böylece, en azından Kurtarma Fonu tarafından sağlanan kaynaklar sayesinde, inşaat sahalarının yeniden başlatılmasının ardından piyasadaki toparlanmayı önleyecektir.”

“Bir anlık anket aracılığıyla üyelik tabanımıza danıştıktan sonra, SaMoTer'i karakterize eden beklentileri karşılayabilecek bir etkinlik için 2020'de piyasa koşullarının olmadığına ikna olduk. Bu nedenle, etkinliği Mart 2021'e yeniden planlamayı ve böylelikle Avrupa ve ulusal ölçeklerde açıklanan genişletici önlemlerin ortaya çıkması beklenen büyüme etkilerinden en iyi şekilde yararlanacak şekilde konumlandırmayı memnuniyetle karşılıyoruz.”

SITEB - İtalyan Yolları ve Bitüm Derneği Başkanı Michele Turrini, "Asphaltica'nın karayolu altyapısı tedarik zincirindeki tüm oyuncular, paydaşlar ve bu yıl yine ticaret fuarı için kayıt yaptıran birçok ortak şirket için her zaman oynadığı öncü rol göz önüne alındığında, bu karara katıldık" dedi.

“Önümüzdeki yıl Mart ayına ertelenmenin, uluslararası anlamda daha etkili ve görünür bir etkinlik hazırlamamıza ve böylelikle tüm yol altyapısı dünyasını yeniden başlatmamıza olanak sağlayacağına inanıyoruz. Her zaman olduğu gibi amaç yine, her zaman etkinliğin kalbi olan şirketler, kamu idareleri ve kurumlar arasında toplantı ve karşılaştırma fırsatlarını teşvik etmektir.”

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.