Özgürlüğü Ticarete Dönüştüren Camp & Caravan'a Yoğun İlgi

Kamp, karavan, avcılık, su ve doğa spor meraklılarının bir araya getiren tek organizasyon Camp & Caravan İstanbul Fuarı, doğa tutkunları tarafından oldukça ilgi görüyor...

Özgürlüğü Ticarete Dönüştüren Camp & Caravan'a Yoğun İlgi

Kamp, karavan, avcılık, su ve doğa spor meraklılarının bir araya getiren tek organizasyon Camp & Caravan İstanbul Fuarı, doğa tutkunları tarafından oldukça ilgi görüyor. İkincisi şubat ayında yapılan fuar, yerli ziyaretçilerin yanı sıra Doğu Avrupa, Kuzey Afrika, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta ve Yakın Doğu Ülkelerinden misafir ağırladı. Katılımcı firmalar, 24 bin 816 doğaseverin geldiği fuara gösterilen ilgiden oldukça memnun ayrıldı. Katılımcıların büyük bir kısmının 2021 yılı için sözleşme yenilediği fuar, toplam 20 bin metrekarelik alanda organize edilecek.

"Yerli ve yabancı markaların, binlerce kamp ve doğa dostu tarafından incelenip ticaret yapma fırsatı" bulabildiği fuarın üçüncüsü, 25 - 28 Şubat 2021 tarihleri arasında, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek. Camp & Caravan İstanbul Fuarı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın destekleri ile düzenleniyor.

Siz de, kamp, karavan, avcılık, su ve doğa spor meraklılarının yanı sıra bisiklet ve motosiklet tutkunlarının da yoğun ilgi göstereceği Camp & Caravan İstanbul'da yer alarak ticaret ilişkilerinizi geliştirmek, stoklarınızı eritmek ve yeni siparişler almak için bizimle iletişime geçiniz.

PİYASALAR