"Mermer Sektörü İnşaat Sektörünün Gelişmesiyle Daha Da Büyüyor"

Uluslararası Mermer, Doğal Taş Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı Marble Tech dün kapılarını açtı. Fuarın gözde firmalarından biri de Demiray Vinç oldu.

"Mermer Sektörü İnşaat Sektörünün Gelişmesiyle Daha Da Büyüyor"

Uluslararası Mermer, Doğal Taş Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı Marble Tech dün kapılarını açtı. Fuarın gözde firmalarından biri de Demiray Vinç oldu.

İnsaatnoktasi.com'un medya partnerliğini üstlendiği Uluslararası Mermer, Doğal Taş Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı Marble Tech ziyarete açıldı. Demiray Vinç, nitelikli ziyaretçileri mermer sektörünün öncü firmalarıyla buluşturan Marble Tech'e damga vurgu.

Vinç imalatı sektöründe faaliyet gösteren Demiray Vinç; mermer sektörünün yanı sıra makina, inşaat, otomotiv, demir-çelik gibi sektörlerde de aktif olarak rol oynuyor. Geniş araç filosu ve zengin ürün gamıyla fuarın gözdesi olan Demiray Vinç sektöre değer katıyor.

Demiray Vinç'in ürün yelpazesinde sabit vinç, kedili vinç, monoray vinç, pergel vinç, çift kirişli köprülü vinç, topal vinç, tek kirişli köprülü vinç ürünlerinin yanı sıra vinç ekipmanları da bulunuyor. Demiray Vinç yurtiçinde gördüğü ilginin yanı sıra Kuzey Afrika, Körfez ve Ortadoğu ülkelerinden oldukça yoğun ilgi görüyor.

Fuarda gördükleri ilgiden memnun olduğunu kaydeden Demiray Vinç Genel Koordinatörü Feyza Çelebi, "Bu fuar mermer sektörünü bir araya getirdi. Mermer sektörü her geçen gün daha da büyüyor. Biz de bu sektörün büyümesi için elimizden geleni yapıyoruz. Fuarda da yerli ve yabancı yatırımcılarla görüşmeler gerçekleştirdik, devamının gelmesini diliyoruz" dedi.

Mermer sektörünün yanı sıra inşaat ve makine gibi sektörlerde de faaliyet gösterdiklerini ifade eden Genel Koordinatör Feyza Çelebi, "Özellikle mermer, otomotiv, inşaat, demir-çelik gibi sektörlerde vinçler çok tercih ediliyor. Türkiye'de makine ve inşaat sektörünün gelişmesiyle mermer sektörü de büyüyor." açıklamasında bulundu.

Çelebi, "Biz insan gücünün kaldıramayacağı yükleri kaldırabilmelerini sağlayan vinçlerle tonlarca ağırlığın kaldırılmasına yardımcı oluyoruz. Türk yatırımcıların yanı sıra Kuzey Afrika, Körfez ve Ortadoğu gibi ülkelerden de çok teklif alıyoruz" diyerek sözlerini sonlandırdı.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.