CNR Holding Geleceğin En Büyük Pazarı Afrika İçin Çalışıyor

CNR Holding, Türk ekonomisinin, 2050 yılında 6 trilyon dolar büyüklüğe ulaşacak olan Afrika Pazarından alacağı payı artırmak için Aralık 2020'de Export Gateway to Africa Fuarı'nı hayata geçirecek...

CNR Holding Geleceğin En Büyük Pazarı Afrika İçin Çalışıyor

Fuarcılık sektörünün lider firmalarından CNR Holding, Türk ekonomisinin, 2050 yılında 6 trilyon dolar büyüklüğe ulaşacak olan Afrika Pazarından alacağı payı artırmak için Aralık 2020'de Export Gateway to Africa Fuarı'nı hayata geçirecek. Global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan Export Gateway to Africa, öncelikle yapı ve yapı malzemeleri olmak üzere birçok önemli sektörde faaliyet gösteren firmaları, sadece Afrika'nın kamu ve özel sektör kuruluşlarından gelecek yüzlerce alım heyeti ve binlerce satın almacı ile bir araya getirmeyi hedefliyor.

CNR Holding, Export Gateway to Africa Fuarı ile toplamda 24 Milyar USD'lik ticaret hacmine ulaştığımız Afrika'ya ihracatımızı ikiye katlayarak 50 Milyar USD seviyesine ulaştırmayı planlıyor. Fuar, Türkiye ekonomisi için dünyanın en yeni ve en büyük potansiyelini taşıyan Afrika'ya yeni ve etkin bir ihracat kapısı açacak.

Export Gateway to Africa Fuarı'nda, yapı ve yapı malzemeleri ile beraber mermer, mermer makinaları, seramik, mutfak, banyo ekipmanları, gıda, gıda işleme makinaları, sanayi ürünleri, tarım, tarım makinaları, mobilya, ev tekstili, otel ekipmanları, kimya ve temizlik ürünleri gibi ihracatın lokomotif sektörleri de yer alacak. Fuarda katılımcı olacak olan tüm firmalar için 54 Afrika ülkesinden alıcılar gelecek.

Fuar, toplamda 1.5 Trilyon USD ithalat yapan tüm Afrika pazarını, Türk ihracatçıları ile buluşturarak geleceğin en büyük pazarını oluşturacak.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.